Siadając do gry często nie myślimy o tym, że niektórzy bardzo dużo by dali by choć czasem móc pobawić się w ten sposób. Jedną z takich osób jest Mikołaj, będący pacjentem Oddziału Onkologii UCK w Gdańsku. Pomóżmy mu spełnić jego marzenie!

Mikołaj to spokojny, nieśmiały chłopiec. Rzadko ma okazję zabawić się z innymi dziećmi bo dużo czasu przebywa w szpitalu. Gdy zgłosiła się do niego Fundacja Trzeba Marzyć to nie mógł się zdecydować co naprawdę jest jego pragnieniem. Po kilku dniach (!) wyjawił, że jest to konsola Nintendo Switch wraz z grą. Tutaj apel do was – często nie doceniamy tego co mamy – pomóżmy Mikołajowi w spełnieniu jego marzenia!

Cel zbiórki finansowej to zakup konsoli do gier Nintendo Switch oraz zestawu Nintendo Labo. Kwota do zebrania to niecałe 1800 – a wtedy marzenie Mikołaja się spełni! Jeśli cel zbiórki zostanie osiągnięty, Mikołaj otrzyma konsolę na Mikołajki.

Jak możecie pomóc? Kierując wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji z dopiskiem „Dla Mikołaja”. Możliwości jest wiele – możecie to zrobić za pomocą ich strony internetowej lub zwykłego przelewu. Fundacja działa też poprzez portal SiePomaga.pl. Metod jest więc sporo!

Pomóżmy Mikołajowi spędzić przynajmniej kilka chwil w wirtualnym świecie z daleka od trosk! Liczymy na was!