Polskie produkcje znane już są na całym świecie, a marki takie jak Dying Light, Frostpunk, Cyberpunk 2077 i The Witcher – dobrze rozpoznawalne w każdym regionie naszego globu. Co nie oznacza, że polskim grom nie należy się dodatkowa promocja, na przykład w formie dodatkowych rabatów, zachęcających do zakupów.

Serwis GOG oferuje promocyjne ceny na wszystkie dostępne w dystybucji polskie produkcje. W ramach Festiwalu Polskich Gier, będącego częścią akcji PolandSHIOK (corocznego wydarzenia organizowanego przez Ambasadę RP w Singapurze ) – sektor polskich gier zyskał kolejny atut – do 10 maja 2021 roku do godziny 15:00 możemy kupić wiele gier z potężnymi rabatami. Dodatkowo, współorganizator akcji – Razer – oferuje 15% zniżki na urządzenia peryferyjne w Razer Store w zamian za zakup dowolnej gry w GOG oraz zapisanie się do newslettera.

Gry dostępne w promocyjnych cenach możemy odnaleźć bezpośrednio na stronie serwisu GOG. Kompletna lista tytułów objętych promocją dostępna jest w tym miejscu.