Microids informuje o wspólnym wydaniu dwóch klasyków: Another World i Flashbacka. Dwie zupełnie odmienne w swojej mechanice gry były przez lata omyłkowo uznawane za serie (co akurat autorom Flashbacka wyszło na dobre).

Choć obie gry opowiadają zupełnie inne historie, łączy je studio i państwo w którym powstawały: zarówno Another World Eica Chahiego, jak i Flashback Paula Cuisseta to produkcje wywodzące się z Francji.

Łączone wydanie dostępne będzie w wersjach pudełkowych, zarówno dla PS4, jak i Switcha. W komplecie otrzymamy podwójną okładkę, którą będzie można wywrócić na drugą stronę, cztery pocztówki oraz soundtracki w wersjach cyfrowych.

Premierę podwójnego wydania francuskich klasyków przewidziano na 16 kwietnia 2020 roku. Another World dostarczany jest w zremasterowanej edycji HD, trzema trybami trudności oraz odnowioną ścieżką dźwiękową.

Flashback doczekał się jeszcze większych zmian w stosunku do oryginalnej edycji: otrzymamy wersję Director’s Cut (dwa dodatkowe przerywniki filmowe), opcję wyboru koloru koszulki Conrada (biała lub różowa), możliwość przechodzenia poszczególnych poziomów w trybie treningu, ponownego odtwarzania przerywników filmowych, a także wbudowanego w grę jukeboxa i galerię grafik. W przypadku Flashbacka dostaniemy zremasterowaną wersję ścieżki dźwiękowej z gry, filtry wygładzające piksele w postrpocessingu, a także opcję przewijania czasu (zależną od wybranego poziomu trudności).