Chris z Rockstar Mag jest uznawany za wiarygodne źródło przecieków na temat serii GTA. Pomimo tego podkreślam, że informacje nie są oficjalnie potwierdzone i trzeba pamiętać o tym, że ostatecznie są to jedynie plotki.

Wspomniany Chris podzielił informacjami o gorąco wyczekiwanym tytule, jakim jest GTA 6. Twierdzi on, że Grand Theft Auto 6 powstaje w bólach i proces tworzenia gry okazał się deweloperskim piekłem. Podobno Rockstar zdecydowało się w dużym stopniu rozpocząć prace nad GTA 6 od nowa, tuż po tym jak odszedł Dan Houser. Leaker twierdzi, że pierwotne plany były takie, żeby oficjalnie zapowiedzieć GTA 6 jeszcze w 2020 roku. Chris z Rockstar Mag twierdzi, że zmieniano fabułę gry i inne jej elementy zdecydowanie zbyt wiele razy, w związku z czym GTA 6 ma być jedną z najbardziej chaotycznie tworzonych odsłon tej serii.

Leaker podzielił się również informacją o tym, że Red Dead Redemption Remastered ma aktualnie powstawać na konsole nowej generacji oraz PC. Remaster ma być podobny do tego, co uzyskano w GTA Trilogy: The Definitive Edition, czyli będą różnego rodzaju zmiany w grafice, a nie tylko podbicie rozdzielczości. Prace nad Red Dead Redemption Remastered powinny trwać jeszcze przez długi czas.

Plotki zostały przetłumaczone z języka francuskiego na angielski m.in. w serwisie DSOG.