Ręka do góry kto nie spędził godzin starając się wykonać jak najdłuższą serię tricków w którejś części Tony Hawk’s Pro Skater! Ta seria to był istny fenomen – świetna muzyka i oczywiście grywalność na kopy. Już jakiś czas nie mieliśmy nowego tytułu z tej serii… ale może to się zmieni?

Pamiętacie fiasko zwane Tony Hawk’s Pro Skater 5? Pewnie niektórym coś niecoś się przypomina, bo szum wokół tej gry był swego czasu spory. Niestety nie chodziło o to, że nowe pokolenie graczy padało na kolana przed geniuszem tego tytułu. Gra była robiona „na kolanie” i wydaną ją po prostu w niedokończonej formie. To było w 2015 roku i od tego czasu nie dostaliśmy żadnego nowe tytułu z serii. Z różnych stron jednak pojawiają się plotki, że ten stan rzeczy może się niedługo zmienić…

Pierwszym źródłem informacji jest dziennikarz Sabi według którego Activision opracowało na wewnętrzny użytek protypy remake’ów pierwszych dwóch gier z serii. Co ciekawe Liam Robertson z podcastu DidYouKnowGaming? niedawno podał podobne informacje. Poniżej odpowiedni wpis na Twitterze:

Całą atmosferę podkręciła też wypowiedź skaterki Lizzie Armanto na podcaście The Nine Club. Stwierdziła, że będzie następna gra z serii Tony Hawk’s Pro Skater, a ona się w niej pojawi. Co ciekawe potem ten komentarz został usunięty z opublikowanych przed podcast nagrań. Daje do myślenia nieprawdaż?

Należy pamiętać, że w tej chwili mówimy tylko o plotkach a ze strony Activision nie pojawiła się też żadna konkretna informacja na ten temat. Osobiście liczę na nową i DOBRĄ grę z serii albo chociaż porządny remake któregoś z klasycznych tytułów. Nostalgia to piękna rzecz!