Strategia MMORPG australijskiego studia SavySoda właśnie opuściła Early Access, by otworzyć się na przyszłych właścicieli statków kosmicznych.

W pikselartowej oprawie będziemy mieli okazję zarządzać (i bronić) naszych pospiesznie skleconych machin podróżujących przez kosmos. Gra stworzona na PC (lub Steam Decka) po wielu miesiącach szlifów (czytaj: kampanii na Kickstarterze i doskonalenia we wczesnym dostępie) doczekała się doczekała się premiery. Gotowi na rolę kapitana, który być może zmierzy się z ponad 6 milionami innych graczy (orbitujących w Pixel Starships od Early Access)?

Co będziemy składać z pikseli? Epicką odyseję galaktyczną, sprowadzającą się do projektowania, budowania i dowodzenia własną flotą statków kosmicznych, na dodatek z wykwalifikowaną drużyną i dziesiątkami ulepszeń dla poszczególnych modułów naszych pojazdów. Do tego – emocjonujące buty taktyczne, epickie uzbrojenie i strategia wymagająca umiejętnego zarządzania zasobami. Uwzględniono walki ze znajomymi i zawiązywania sojuszy…. Wśród 17 wersji językowych jest i polska.