Sklep Pixela wkracza w nowy etap wczesnego dostępu. Od dziś, każdy z prenumeratorów magazynów Pixel oraz PSX Extreme będzie mógł korzystać z indywidualnego konta, przypisanego do jego adresu e-mail.

Korzyści płynące z takiego rozwiązania są następujące: każdy z prenumeratorów będzie mógł sprawdzić na swoim koncie stan prenumeraty oraz pobrać wydania elektroniczne magazynów, które kupił w okresie prenumeraty.

Aby skorzystać z nowego, spersonalizowanego adresu wystarczy na stronie Sklepu Pixela dokonać rejestracji z wykorzystaniem tego samego adresu e-mail, który powiązany jest z aktualną prenumeratą Pixela, PSX Extreme lub wspólnej prenumeraty obu magazynów. Dane niezbędne do logowania otrzymamy pocztą. W ten sposób historia prenumeraty zostanie automatycznie dowiązana do indywidualnego konta. Jedynie w przypadku, gdy wcześniej do zamawiania prenumeraty wykorzystywaliśmy więcej niż jedno konto pocztowe wymagany jest kontakt z wydawcą pod adresem [email protected] (co umożliwi połączenie dotychczasowych zamówień). Nie musimy się spieszyć – utworzenie konta możliwe jest w dowolnym momencie (nasze serwery jeszcze nie przechodziły stress testów, więc prosimy o cierpliwość).

Jednocześnie, biorąc pod uwagę zgłoszenia dotyczące braku lub niedostarczenia informacji e-mailowych o zakończeniu okresu prenumeraty – wydawca zdecydował o zakończeniu wysyłania powiadomień w tej postaci. Status prenumeraty będzie widoczny po zalogowaniu się w Sklepie Pixela.

Wszelkie uwagi i błędy dotyczące funkcjonowania serwisu można zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres [email protected].

W przyszłości planowane są kolejne udogodnienia w Sklepie Pixela, uwzględniające m.in. opcję zmiany adresu dostarczania prenumeraty, a także zakupów pojedynczych wydań magazynów w formacie PDF.

Dziękujemy, że czytacie.