To jeszcze nie koniec atrakcji GCCE 2022 – w niedzielę 24.04.2022 r. kontynuujemy targi pracy i towarzyszącą im konferencję. Zapraszamy!

Gamedev & Creative Careers Expo 2022 odbywa się Warszawskiej Szkole Filmowej. Pierwszego dnia targów pracy przedstawiciele branży wysłuchali prezentacji i wzięli udział w dwóch dyskusjach panelowych, a osoby szukające pracy oraz firmy zainteresowane pozyskaniem zleceniodawców i wykonawców miały okazję do wymiany kontaktów.

Organizator przyznał dwie równorzędne Nagrody Creative Employer Award 2022, których celem jest wyróżnienie firm i instytucji z branży gamedev – przyjaznyvh w zatrudnianiu i we współpracy z pracownikami. Pod uwagę wzięte zostały takie aspekty jak elastyczny czas pracy, dostęp do nowoczesnych narzędzi, możliwość szkoleń i rozwoju w ramach struktur organizacji, możliwość pracy zdalnej, a także wyzwania artystyczne i rozwojowe.

Pierwszą z nagrodzonych firm jest Bloober Team. Studio, które osiągnęło znaczącą, międzynarodową pozycję rynkową rozwijając się od poziomu małej, niezależnej organizacji, zachowując przy tym wysokie standardy zatrudnienia oraz troskę o work-life balance. Nie bez znaczenia jest możliwość brania przez pracowników udziału w niezależnych projektach autorskich, które odnoszą sukcesy nie tylko finansowe, ale również artystyczne, są doceniane jak dzieła cenne kulturowo. Przykładem mogą tu być choćby Paszporty Polityki.

Drugim laureatem jest firma Evolution, międzynarodowa korporacja, zatrudniająca globalnie ponad 13 000 pracowników. Każdy z nich ma jasno określone możliwości rozwoju w ramach organizacji, elastyczny czas pracy, benefity takie jak siłownia czy ubezpieczenie zdrowotne. Firma, która ma w DNA to, że jej podstawową wartością są ludzie. W tym roku otwiera działalność w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji dostępnej w tym miejscu oraz serdecznie zapraszamy na drugi dzień Gamedev & Creative Careers Expo 2022!