Już niebawem, bo 27 marca bieżącego roku, ukaże się kompletna wersja DiRT Rally 2.0, co powinno być dla Ciebie doskonałą informacją, o ile odnajdujesz się w grach wyścigowych.

Tytuł, którego protoplastą było Colin McRae Rally z konsoli Kutaragiego, niebawem zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xboksie One, oddając w ręce gracza nie tylko podstawową wersję tytułu, ale również pełne sezony 1-4, dodatkowe samochody, nowe opcje malowania pojazdów oraz świeże trasy, a także nową zawartość celebrującą karierę i osiągnięcia Colina McRae w formie dodatku FLAT OUT. Co ważne, jeśli już wcześniej nabyłeś DiRT Rally 2.0 w wersji Deluxe Edition lub którykolwiek Season Pack, otrzymasz zawartość z dodatku Colin McRae za darmo. I to 3 dni wcześniej, bo już 24 marca. I fajnie.

Gdybyś jednak nie miał okazji spróbować wcześniej DiRT Rally 2.0, a zainteresowałeś się edycją Game Of The Year wiedz, że czeka na Ciebie produkcja zawierająca 81 samochodów i 26 lokacji z całego świata, że o mistrzostwach Official FIA World Rallycross Championship, czyli tradycyjnym wyścigu sześciu samochodów na kilku okrążeniach, nie wspomnę. Krótko – jeśli wielbisz realistyczne wyścigi samochodowe, powinieneś mocno rozważyć zakup opisywanej przez nas wersji. Tym bardziej, że tytuł ten ukaże się w pełnej polskiej (i angielskiej) wersji językowej, co tym bardziej powinno być asumptem do nabycia jej przez nadwiślańskich fanów szutrowych zmagań samochodowych.