Chłodne wieczory dobrze spędzać z piękną opowieścią przy kubku gorącej herbaty. Końcówka października jest wyjątkowa, bo w formie reedycji powraca Liga Niezwykłych Dżentelmenów Alana Moore’a i Kevina O’Neila. I to od razu z czterema powieściami rysunkowymi.

Oprócz Ligi Niezwykłych Dżentelmenów w programie październikowych rozrywek literacko-obrazkowych przewidziano: Gilgamesza i Lucyfera, Conana i Batmana (w opasłym tomiszczu), Supermana, Elektrę i Wolverine’a, Punishera, Spider-Mana oraz Avengersów (z gościnnymi występami Conana) i Strażników Galaktyki oraz odrobina Gwiezdnych wojen. Dla najmłodszych: Myszka Miki, Kaczogród, Cedryk, Herkules i Marlon oraz Kumpelki!

Mistrzowie Komiksu. Liga Niezwykłych Dżentelmenów, tom 1 [wydanie III]

Trzecie wydanie znakomitego komiksu Alana Moore’a i Kevina O’Neila, zawierające galerię okładek oraz opowiadanie pt. Allan i rozdarta zasłona. Akcja opowieści rozpoczyna się w Londynie w roku 1898. Epoka wiktoriańska dobiega końca, zbliża się wiek dwudziesty. To czasy wielkich sprzeczności, okres cnotliwego porządku i niecnego chaosu. Epoka, której potrzebni są bohaterowie. Allan Quatermain, Kapitan Nemo, Hawley Griffin, dr Henry Jekyll, pan Edward Hyde i Mina Murray – sześcioro łowców przygód – tworzą Ligę Niezwykłych Dżentelmenów. W trudnych dla Imperium Brytyjskiego czasach wstępują na służbę enigmatycznego Campiona Bonda. Muszą się zmierzyć z podstępnym Doktorem i jego ohydnym planem zdobycia władzy nad światem. Lecz nie wszystko jest takie, na jakie wygląda, w grę wchodzą także czynniki zagadkowe i złożone. Rozpoczyna się niezwykły dramat… Album zawiera materiały wydane pierwotnie jako The League of Extraordinary Gentlemen, vol. 1, #1–6. Komiks dla dorosłych. Scenariusz: Alan Moore, rysunki: Kevin O’Neill. 192 strony w twardej oprawie. Cena: 89,99 zł.

Mistrzowie Komiksu. Liga Niezwykłych Dżentelmenów, tom 2 [wydanie III]

Trzecie wydanie znakomitego dzieła Alana Moora i Kevina O’Neilla. Ponownie spotykamy członków Ligi Niezwykłych Dżentelmenów – Allana Quatermaina, Kapitana Nemo, Hawleya Griffina, dra Henry’ego Jekylla, pana Edwarda Hyde’a i Minę Murray – sześcioro łowców przygód, którzy tuż po swym poprzednim triumfie ponownie muszą stawić czoło wielkiemu zagrożeniu, które zawisło nad Londynem. Album zawiera materiały wydane pierwotnie jako The League of Extraordinary Gentlemen, vol. 2, #1–6 oraz opowiadanie Alana Moore’a pt. Nowy almanach podróżniczy.. Komiks dla dorosłych. Scenariusz: Alan Moore, rysunki: Kevin O’Neill. 224 strony w twardej oprawie. Cena: 89,99 zł.

Mistrzowie Komiksu. Liga Niezwykłych Dżentelmenów – Nemo. Trylogia [wydanie II]

Nemo. Trylogia to zbiorcze wydanie trzech opowieści znakomitego duetu autorskiego, Alana Moore’a i Kevina O’Neilla, którzy brawurowo przedstawiają przygody córki legendarnego kapitana Nemo, członka Ligi Niezwykłych Dżentelmenów. Janni Dakkar znana jest przede wszystkim jako dziedziczka spuścizny swojego ojca i nowa kapitan Nautilusa, okrętu siejącego postrach wśród ludzi morza. W opowieściach zebranych w tym tomie poznajemy bohaterkę na przestrzeni wielu lat. W pierwszej z nich, zatytułowanej Serce z lodu, przemierzymy z księżniczką Antarktydę śladami ostatniej wyprawy jej ojca. Trafimy w okolice, o których pisali Edgar Allan Poe (Opowieść Artura Gordona Pyma z Nantucket) oraz Howard Phillips Lovecraft (W Górach Szaleństwa).W Berlińskich różach akcja przenosi się do roku 1941. Janni wraz z mężem Jackiem Strzałą spieszą na ratunek córce i trafiają w samo serce Rzeszy. W upiornej metropolii czekają na nich nie tylko wojska wroga, ale także pozostałości niesławnych Bohaterów Zmierzchu, niemieckiej odpowiedzi na Ligę Niezwykłych Dżentelmenów. Ostatni rozdział trylogii, noszący tytuł Rzeka duchów, ukazuje osiemdziesięcioletnią Janni Nemo w roku 1975. Bohaterka wyrusza Nautilusem na swoją ostatnią wyprawę w górę Amazonki, aby jeszcze raz zmierzyć się z dawnym wrogiem. Czy jednak ów cień z przeszłości istnieje naprawdę, czy to tylko jeden z duchów towarzyszących starej kapitan? Lektura trylogii nie wymaga dokładnej znajomości fabuły Ligi Niezwykłych Dżentelmenów.  Album zawiera materiały wydane pierwotnie jako Nemo: Heart of Ice, Nemo: Roses of Berlin i Nemo: River of Ghosts. Komiks dla dorosłych. Scenariusz: Alan Moore, rysunki: Kevin O’Neill. 180 stron w twardej oprawie. Cena: 89,99 zł.

Mistrzowie Komiksu. Liga Niezwykłych Dżentelmenów – Czarne Akta [wydanie II]

Drugie wydanie wyjątkowego albumu Alana Moore’a i Kevina O’Neilla. Dzieło pełne aluzyjnego humoru i nawiązań do współczesnej i dawnej sztuki, a jednocześnie, dzięki dołączonym okularom i specjalnej technice druku, oferujące ciekawe efekty wizualne. Akcja komiksu rozpoczyna się w Wielkiej Brytanii pod koniec lat 50. XX wieku. Powróciwszy do Londynu po długiej nieobecności, dwoje członków dawno rozwiązanej Grupy Murray szuka ściśle tajnej książki opisującej wszystkie fakty związane z ich niezwykłą Ligą, legendarnego tomu znanego jako Czarne Akta. Czy mogą liczyć na sukces w jakże obcym XX wieku… i czy w ogóle zdołają ujść z życiem z Anglii? Album Czarne Akta zawiera nie tylko komiks, w którym ukazuje przygody Miny i Alana, ale także jest zbiorem tekstów, notatek, map, rysunków, które pozwalają czytelnikom poznać członków Ligi Niezwykłych Dżentelmenów i ich niezwykły świat. Album zawiera materiały wydane pierwotnie jako The League of Extraordinary Gentlemen: Black Dossier. Komiks dla dorosłych. Scenariusz: Alan Moore, rysunki: Kevin O’Neill. 192 strony w twardej oprawie. Cena: 89,99 zł.

Świat Mitów. Gilgamesz

Kolejna komiksowa adaptacja starożytnego mitu – eposu o Gilgameszu, opisującym poszukiwanie przez legendarnego władcę sumeryjskiego miasta Uruk tajemnicy nieśmiertelności. Potężny i dumny, ale również okrutny król Gilgamesz rządzi miastem Uruk. Gnębieni przez władcę mieszkańcy zwracają się o pomoc do bogów, którzy postanawiają stworzyć Enkidu – dzikiego człowieka, równego siłą i odwagą Gilgameszowi, który ma mu się przeciwstawić. Enkidu, wędrując przez świat, poznaje okrucieństwa Gilgamesza i staje z nim do walki w obronie uciśnionych poddanych.  Dochodzi do walki, która pozostaje nierozstrzygnięta, owocuje jednak przyjaźnią obu potężnych istot. Wspólnie dopuszczają się wielu czynów, które nie podobają się bogom. Przyjaciele ponoszą srogą karę – bogowie zsyłają na Enkidu chorobę. Po jego śmierci Gilgamesz postanawia zdobyć tajemnicę nieśmiertelności, ruszając w długą i niebezpieczną podróż do jedynego człowieka, który ocalał z potopu. Jednak nadal musi mierzyć się z gniewem bogów… Scenariusz: Clotilde Bruneau, rysunki: Pierre Taranzano. 156 stron w twardej oprawie. Cena: 89,99 zł.

Sandman Uniwersum. Lucyfer – Dziki gon, tom 3

Trzeci tom serii rozgrywającej się w wymyślonym przez Neila Gaimana uniwersum Sandmana. Tytułowy Lucyfer bawi się w dom. Na swoją nową przystań wybiera spokojną wioskę w Yorkshire, gdzie od czasu do czasu chce zapraszać na obiad martwych i potępionych. Niespodziewanie jednak zjawia się u niego z wizytą przebiegły mag John Constantine i zapowiada przybycie czegoś strasznego i pradawnego, co zatrzęsie nowym życiem Lucyfera. Nordycki bóg Odyn ma poprowadzić niepowstrzymany dziki gon! Jaką rolę ma w tym pradawnym rytuale odegrać Lucyfer? Czy zdoła przechytrzyć czterech jeźdźców Odyna? Czy ocali swój skrawek piekła na ziemi? Tom zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach Lucifer 14–19. Komiks dla dorosłych. Scenariusz: Dan Watters, rysunki: Max Fiumara, Sebastian Fiumara i inni. 152 strony w twardej oprawie. Cena: 69,99 zł.

Conan Barbarzyńca – Kraina lotosu

Conan wyrusza na wyprawę do Khitaju, aby zwrócić prawowitemu właścicielowi niegdyś przeklęty miecz, znany jako Kieł Nocnej Gwiazdy. Prędko jednak zostaje ujęty i zakuty w łańcuchy przez cesarską straż. Nawet jeśli zdoła zbiec, w tym dziwnym kraju będą na niego czyhać liczne niebezpieczeństwa: straszliwe bestie, rozbójnicy króla-bandyty Henga oraz… pełen intryg dwór cesarza, którego poddani mają za boga. Czy Barbarzyńca zdoła przetrwać w krainie lotosu, tak odmiennej od jego rodzimej Cymerii? I czy Kieł Nocnej Gwiazdy rzeczywiście jest już wolny od krwawej klątwy? Album zawiera materiały opublikowane w zeszytach Conan the Barbarian #19–25. Scenariusz: Jim Zub, rysunki: Cory T. Smith. 176 stron w miękkiej oprawie. Cena: 59,99 zł.

Batman Knightfall: Krucjata Mrocznego Rycerza, tom 3

Choć od ukazania się Batman Knigtfall minęło już prawie 30 lat, to do dziś pozostaje jedną z najważniejszych kanonicznych opowieści o Mrocznym Rycerzu. Na początku lat 90. XX w. było to wydarzenie, które podobnie jak „Śmierć Supermana” wstrząsnęło nie tylko uniwersum DC, ale też czytelnikami. Było to również pierwsze tak duże przedsięwzięcie w komiksach o Mrocznym Rycerzu, ten potężny crossover publikowany był przez ponad dwa lata na łamach kilku serii związanych z batrodziną. Trzeci tom pięciotomowej sagi Batman Knightfall: Krucjata Mrocznego Rycerza przedstawia rzeczywistość, w której Bruce Wayne z powodu kontuzji odniesionej podczas niedawnego starcia z Bane’em zawiesił wszelką działalność. Jean-Paul Valley (znany również jako Azrael) przejął obowiązki Batmana. Niestety, Valley zmaga się z własnymi demonami i stara się sprostać wysokim standardom wyznaczonym przez poprzednika. Jego zachowanie szczególnie niepokoi Robina oraz komisarza Gordona. W Gotham ponownie pojawia się Joker. Ma nowy plan pokonania Mrocznego Rycerza. Co się jednak stanie, gdy Książę Zbrodni zda sobie sprawę, że jego odwieczny przeciwnik jest kimś innym? Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach Detective Comics #667–675, Robin #1–2, Batman: Shadow of The Bat #19–20, 24–28, Batman #501–508, Catwoman #6–7, Showcase ‘94 #7 oraz materiały dodatkowe. Scenariusz: Chuck Dixon, Alan Grant, Doug Moench i inni, rysunki: Graham Nolan, Bret Blevins, Jim Balent i inni. 744 strony w twardej oprawie. Cena: 199,99 zł.

Uniwersum DC. Stan przyszłości – Superman

Drugi z trzech tomów eventu Stan przyszłości przedstawiającego, jak mogą potoczyć się losy świata po wydarzeniach, które wstrząsnęły czasoprzestrzenią po zakończeniu sagi Batman: Death Metal. Album Stan przyszłości – Superman skupia się na losach rodziny Supermana, pozostałe rozwiną wątki dotyczące Batmana i Ligi Sprawiedliwości. Wszyscy znamy historię Supermana i jego rodziny, ale ich przyszłe losy są równie ekscytujące, jak to, co wydarzyło się wcześniej. Przedstawiamy historie z przyszłości – spotkamy w nich ulubionych Kryptonijczyków, ich przyjaciół, a także wrogów. Przyjrzymy się, jak Jonathan Kent stara się zostać prawdziwym Supermanem, podczas gdy jego ojciec Clark walczy na arenach Świata Śmierci. Będziemy też kibicować Lois Lane starającej się pokrzyżować niegodziwe plany Lexa Luthora. Poznamy również zupełnie nową wersję Czarnego Podróżnika, która musi wkraść się do Świata Wojny. Na koniec zaś przeniesiemy się w czasie i spotkamy potomków Clarka Kenta chroniących wszechświat jako Ród El. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach Future State: Superman of Metropolis #1–2, Future State: Superman: Worlds of War #1–2, Future State: Superman vs. Imperious Lex #1–3 oraz Future State: Superman: House of El #1. Scenariusz: Sean Lewis, Phillip Kennedy Johnson, Jeremy Adams i inni, rysunki: John Timms, Mikel Janín, Steve Pugh i inni. 252 strony w miękkiej oprawie. Cena: 89,99 zł.

Marvel Deluxe. Elektra i Wolverine – Odkupienie

To miała być zwyczajna noc w życiu najemnej zabójczyni Elektry Natchios: zlikwidować bogatego naukowca, zgarnąć osiem milionów dolarów nagrody i nie zostawić przy życiu ani jednego świadka. Jednak zamordowanie nastoletniej Avery, która przypadkiem znalazła się na miejscu zbrodni, okazuje się dla Elektry trudniejsze, niż powinno. W dodatku dziewczyny broni Wolverine – cierpiący na amnezję mutant, który ma nadzieję znaleźć dzięki niej odpowiedzi na dręczące go pytania o przeszłość. Razem z Elektrą stoczy na ulicach Nowego Jorku krwawą walkę na śmierć i życie – czy jednak uda im się odkryć, kto pociąga za sznurki? Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach Elektra & Wolverine: The Redeemer #1–3. Scenariusz: Greg Rucka, rysunki: Yoshitaka Amano. 208 stron w twardej oprawie. Cena: 99,99 zł.

Marvel Classic. Punisher Epic Collection – Krąg krwi

Po latach utrudniania życia Spider-Manowi, Daredevilowi i innym superbohaterom najgroźniejszy samozwańczy mściciel w świecie Marvela wystąpił wreszcie we własnej wybuchowej serii! I choć Frank Castle rozpoczął swoje solowe przygody za kratami, nie został w więzieniu długo i wkrótce wydał krwawą wojnę nowojorskim gangsterom, handlarzom narkotyków, fałszywym prorokom, a nawet gildii zabójców. Oto opowieści, które na długie lata ukształtowały postać Punishera. Jego wojna trwa, jego misja nigdy się nie skończy – chyba że powstrzyma go pewien nieustraszony czerwony diabeł z Hell’s Kitchen… Album zbiera zeszyty z lat 1986–1988: Punisher (1986) #1–5, Punisher (1987) #1–10, Daredevil #257, a także powieść graficzną Marvel Graphic Novel: Punisher – Assassin’s Guild. Scenariusz: Steven Grant, Jo Duffy, Mike Baron, Ann Nocenti, rysunki: Mike Zeck, Mike Vosburg, Klaus Janson, Dave Ross, Whilce Portacio, John Romita Jr., Jorge Zaffino. 504 strony w twardej oprawie. Cena: 189,99 zł.

Marvel Classic. Ultimate Spider-Man, tom 12

Tom 12 cyklu Ultimate Spider-Man. Magneto zabił tysiące ludzi i spustoszył miasto. Gdy wody opadły, ci, którzy ocaleli, muszą odbudować swoje życie. Mysterio postanawia wykorzystać panujący chaos i zawładnąć Nowym Jorkiem. Kiedy Spider-Man stara się mu przeszkodzić! Mysterio próbuje wszystkiego – od elektronicznych iluzji po bezwzględne zamachy, żeby się go pozbyć. Tymczasem Peter musi się uporać ze swoją nową sytuacją życiową, rywalizującymi o niego dziewczynami, domem pełnym nieobliczalnych nastolatków, sąsiadem obdarzonym niezwykłymi mocami i tajemniczą postacią pojawiającą się w okolicach liceum Midtown. Czy zdoła rozwikłać zagadkę Mysterio? A może będzie jego kolejną ofiarą? Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach Ultimate Comics: Spider-Man #1–14. Scenariusz: Brian Michael Bendis, rysunki: David Lafuente, Takeshi Miyazawa.352 strony w twardej oprawie. Cena: 149,99 zł.

Marvel Fresh. Savage Avengers, tom 1

Poznajcie drużynę najwredniejszych bohaterów Marvela! Należą do niej Wolverine, Punisher, Elektra oraz sam… Conan Barbarzyńca! Tak, to prawda – sławny cymeryjski wojownik przeniósł się do współczesnego uniwersum Marvela. Jego przygody w tym świecie zaczną się od starcia ze śmiercionośną armią ninja, która sprzymierzyła się z czarownikiem pragnącym wezwać straszliwego Boga Szpiku. Wkrótce potem Conan przemierzy Antarktydę w towarzystwie Punishera, wyruszy na misję z Czarną Wdową i pozna tutejszych mistrzów magii. Czy jednak ziemscy superbohaterowie okażą się jego przyjaciółmi, czy raczej… wrogami? Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach Savage Avengers #1–10 i Savage Avengers Annual #1. Scenariusz: Gerry Duggan, rysunki: Mike Deodato Jr., Patch Zircher. 288 stron w miękkiej oprawie. Cena: 89,99 zł.

Marvel Fresh. Strażnicy Galaktyki – Bez wiary, tom 2

Drugi tom przygód Strażników Galaktyki z serii wydawniczej Marvel Fresh! Zasłużone wakacje Strażników Galaktyki przerywa powrót dobrze im znanego potężnego wroga – Powszechnego Kościoła Prawdy! Kosmiczni fanatycy próbują wskrzesić swojego nowego mesjasza, który może zarówno zagrozić całemu wszechświatowi, jak i na zawsze pokonać Śmierć. Strażnicy zwracają się o wsparcie do szopa Rocketa, ale czy sami zdołają pomóc przyjacielowi w jego własnym starciu ze śmiercią? Album zawiera zeszyty #7–12 serii Guardians of the Galaxy oraz Guardians of the Galaxy Annual #1. Scenariusz: Donny Cates, rysunki: Geoff Shaw. 176 stron w miękkiej oprawie. Cena: 59,99 zł.

Star Wars. Piloci TIE

Gdy wojna między rebeliantami a Imperium Galaktycznym nabiera rozmachu, największe ryzyko ponoszą niewinni mieszkańcy galaktyki. Elitarna eskadra pilotów myśliwców TIE zostaje sformowana w celu ochrony imperialnych interesów… i wymierzenia ciosu zdradzieckiemu i brutalnemu Sojuszowi Rebeliantów. Ale jak wiele niesprawdzona jednostka jest w stanie zrobić dla utrzymania prawa i porządku? Czy piloci Skrzydła Cienia są tak wierni Imperatorowi, jak się wydaje? I czy choć jeden z nich przeżyje misję mającą zniszczyć Rebelię? Scenariusz: Jody Houser, rysunki: Rogê Antônio, Michael Dowling, Joshua Cassara, Geraldo Borges, Ig Guara, Juan Gedeon. 120 stron w miękkiej oprawie. Cena: 49,99 zł.

Myszka Miki. Miki podróżuje w czasie

Disnejowska Myszka Miki ma różne oblicza – nie tylko humorystyczne, znane z komiksów o Myszogrodzie. Kolekcja dzieł znanych europejskich autorów ukazuje Mikiego także jako detektywa, poszukiwacza dawnych cywilizacji czy wynalazcę. Przeżyj wraz z tym bohaterem niesamowite przygody! Miki pracuje jako dziennikarz. Pewnego dnia dostaje szansę przeprowadzenia wywiadu z wynalazcami wehikułu czasu! Postanawia samemu wypróbować niezwykłą maszynę. Podczas wędrówki po epokach pozna słynnych ludzi, będzie ratował się przed piratami i spacerował po Srebrnym Globie, ale najbardziej utkwią mu w pamięci spotkania z natrętnym stworem o wielkich zębiskach! Czy Miki wyjdzie cało z niebezpiecznej podróży w przeszłość? Scenariusz: Dab’, rysunki: Fabrizio Petrossi. 56 stron w twardej oprawie. Cena: 49,99 zł.

Kaczogród – Stworki z bagien i inne historie z lat 1944–1945, tom 20

Niniejszy album zawiera komiksy Carla Barksa z lat 1944–1945. W tytułowej opowieści Donald i siostrzeńcy wybierają się na odludne bagna, bo marzą o odkryciu, które przyniesie im sławę. Dla sławy i pieniędzy usiłują też sfotografować rzadkiego dzięcioła żelaznodziobego w komiksie Kolejność dziobania, a to nie koniec ich przygód w roli fotografów – w historii Liczy się dobre ujęcie kaczory starają się zrobić zdjęcia, które można by sprzedać do mediów. Tom obejmuje również dłuższą opowieść przygodową Zamrożone złoto o wyprawie na mroźną Alaskę i kilka komiksów o tematyce kowbojskiej. Oprócz fotografii i ujarzmiania wierzchowców Donald próbuje swoich sił między innymi w handlu morskim, łyżwiarstwie, puszczaniu latawców i sztuce cyrkowej. Ciekawostkę dla fanów stanowi historia Dziewczyna w czerwonym kapeluszu – jedyny w dorobku Carla Barksa komiks o Myszce Miki. Kaczogród to kolekcja uwielbianych klasycznych komiksów, napisanych i narysowanych przez Carla Barksa w latach 1943–1972. Komiksy są prezentowane w kolejności chronologicznej. To prawdziwy skarb dla fanów! Scenariusz i rysunki: Carl Barks. 248 stron w twardej oprawie. Cena: 89,99 zł.

Cedryk – Dziadek skater, tom 2

Opowieść o chłopcu, który chodzi do szkoły podstawowej, ale pod względem szalonych pomysłów zasługuje co najmniej na maturę. Cedryk nie jest mistrzem nauki, jest za to mistrzem wymyślania sposobów, aby rodzice nie karali go za złe oceny. Także za pały z zachowania, bo chociaż nie należy do łobuzów, co chwila wymyśla rzeczy, które przyprawiają innych o palpitację serca. Jakby tego było mało, kocha Chen, koleżankę z klasy, a wiadomo, że miłość utrudnia życie nie tylko samym zainteresowanym, ale też wszystkim wokół. Równie postrzelony i uparty jest dziadek Cedryka… Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne: Dziadek skater, Przerwana lekcja oraz Pasożyt kanapowy. Scenariusz: Raoul Cauvin, rysunki: Laudec. 144 strony w miękkiej oprawie. Cena: 49,99 zł.

Herkules agent międzygalaktyczny. Małgosia, dziewczynka z lodówki, tom 1

Pierwszy tom zabawnej opowieści science fiction o Herkulesie i Marlonie – uczniach kosmicznej akademii szkolącej przyszłych agentów mających chronić dzieci w całej galaktyce. Niestety na razie przyjaciele są najgorszymi uczniami w szkole… W czasie jednego z zadań spotykają Małgosię – bardzo dziwną ziemską dziewczynkę, która zamyka się w lodówce i garściami pożera kostki lodu. Czy uda im się pomóc Małgosi i zdać do kolejnej klasy w szkole agentów? Jedno jest pewne: czeka ich ciężka przeprawa… Scenariusz: Vincent Zabus, rysunki: Antonello Dalena. 48 stron w miękkiej oprawie. Cena: 34,99 zł.

Kumpelki, tom 3

Kolejny, trzeci już tom zabawnej serii dla miłośniczek Sisters! Jessika i jej kumpelki nadal trzymają się razem i wspierają w (prawie) każdej sprawie – rozumieją się bez słów, doradzają przy wyborze strojów i chłopaków… Ale czasami nawet najlepsze przyjaciółki potrafią zaleźć za skórę! Scenariusz: Christophe Cazenove, rysunki: Philippe Fenech. 48 stron w miękkiej oprawie. Cena: 34,99 zł.