Cyberwar Bunde niekoniecznie jest najlepiej dopasowanym tytułem do tego zestawu gier, bo jak zestawić obok siebie Neon Chrome i Forward to the Sky? Za to sam dobór gier prezentuje się smakowicie, a cena całego pakietu jest na tyle atrakcyjna, że nie warto się nazbyt długo zastanawiać. Promocja potrwa jeszcze ponad dwa tygodnie, więc czasu na podjęcie decyzji jest sporo.

W paczce Cyberwar Bundle znalazła się m.in. Convoy – pixelartowy, naziemny odpowiednik Faster Than Light, w którym naszym zadaniem jest obrona tytułowego konwoju. Coś dla taktyków, skupionych na rozbudowie, eksploracji i skutecznej eksterminacji. Przeciwników ma się rozumieć. Dodajmy jeszcze madmakxową stylizację świata…

Tytuł Forward to the Sky właściwie wyjaśnia całą fabułę gry. Będziemy latać i walczyć w sunącym po niebie zamku i wystylizowanym na (nieco ułomne) anime otoczeniu. Trójwymiarowa platformówka z widokiem TPP, trochę puzzli do poukładania plus zastępy wrogów do pokonania.

Neon Chorme to stylistycznie najcieawsza i najbardziej widowiskowa gra tego pakietu – staroszkolna strzelanina z widokiem z góry i sterowaniem na dwa analogi. Niesamowicie dynamiczna i z opcją destrukcji otoczenia. Grę zrealizowali twórcy Crimsonland.

Drugim, poważnym atutem przemawiającym za zakupem Cyberwar Bundle jest Blackhole – ciekawa, intrygująca platformówka 2D, w której mechanice zastosowano obracanie poziomów. Co oczywiście przekłada się na niezłe zamieszanie na planszy.

Chcecie fajnego, bezkompromisowego FPS-a? Proszę bardzo – Killing Room da wam odpocząć od trudów codzienności i wyciśnie z was siódme poty podczas zabawy. Ostrzegłem. Jednak spójrzcie na to uzbrojenie…

Z zupełnie innej beczki wykrojono Defend Your Life – w gruncie rzeczy to typowa gra z gatunku tower defense, choć rozgrywająca się w nietypowym otoczeniu. Organów wewnętrznych.

The Walking Zombie: Dead City to zbudowana z voxeli strzelanina w świecie opanowanym przez zombie. Znaczy, że się idzie, strzela, ucieka, zbiera naboje, i tak w kółko.

Na deser coś dla wielbicieli rozgrywek dla kilku graczy – Band of Defenders – w którym możemy pobawić się ze znajomymi w coś w stylu tower defense 3D. Wspólnie broniąc swojej twierdzy.

Wszystkie gry dostarczane są jako klucze Steam.