Najnowsza gra studia People Can Fly, której demo niedawno mogliśmy wypróbować, wzbudza spore zainteresowanie wśród graczy na całym świecie. Teraz twórcy pokazują nowy, animowany trailer oraz udzielają opowiadają o Outriders w serwisie PlayStation Blog.

Osoby grające w demo Outriders mogły poczuć się zagubione w fabule gry. W związku z tym, każdy kto ma ochotę na dodatkową porcję opowieści, powinien zainteresować się trailerem nazwanym No Turning Back.

Trzeba przyznać, że znalazło się w nim miejsce dla ładnej animacji, a także wpadającej w ucho muzyki. Przy okazji jest to doskonały wstęp do całej historii. Na zachętę dodamy tylko, że w 2048 roku powołano najlepszych i najbystrzejszych ludzi, a ich zadaniem miała być kolonizacja planet z odległych zakątków galaktyki. Niestety, pojawił się problem.

Warto wspomnieć jeszcze o tym, że Bartek Kmita, dyrektor kreatywny w People Can Fly, udzielił wywiadu dla PlayStation Blog. Można się z niego dowiedzieć, że duża liczba pobrań wersji demo Outriders, przyczyniła się do emocjonalnej karuzeli twórców gry. Najpierw ekscytacja, a potem panika związana z działaniem serwerów. Jednak gdy tylko zażegnano problemy techniczne, deweloperzy mogli oddać się przyjemności oglądania streamów z ich grą oraz nagrań typu Let’s Play. Bartek Kmita podkreślił, że jest ekstremalnie zadowolony z dużego zainteresowania nowym tytułem.