20 kwietnia warto będzie odwiedzić stronę Space Punks w Epic Games Store – od tego dnia będzie okazja wypróbowania najnowsze gry studia Flying Wild Hog w formie otwartej bety. Słowem: galaktyka, spluwy, akcja. Jak to mawiają zaprawieni w bojach wielbiciele strzelanin: bądź tam albo zostaniesz kwadratem (czy jakoś tak).

Aktualizacja Open Beta gry Space Punks nazywana jest również  The Cracked One. W jej ramach dotychczasowi gracze (i ci zupełnie zieloni) dostaną kolejne ulepszenia (w tym Get-A-Job i Craftron 200) oraz nową zawartość końcową – The Crack (w czymś w rodzaju czarnej dziury, przewidzianej maksymalnie dla czterech graczy).

„Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, co do tej pory zbudowaliśmy w Space Punks. Ostatnie kilka miesięcy wczesnego dostępu odegrało kluczową rolę w dopracowaniu i dostrojeniu podstawowych koncepcji rozgrywki, które chcemy stworzyć – zgodnie ze wszystkimi ważnymi opiniami graczy na każdym etapie rozwoju. Gracze mogą spodziewać się wyjątkowego miksu najwyższej klasy RPG akcji science fiction w humorystycznej otoczce, z wystarczającą ilością broni, granatów, gadżetów i gadżetów, aby chcieć wracać po więcej. Otwarta beta oznacza, że ​​nie możemy się doczekać powitania większej liczby graczy niż kiedykolwiek w świecie Space Punks, ale to nie znaczy, że skończyliśmy słuchać naszej społeczności graczy lub że jesteśmy blisko ukończenia prac nad grą. Mamy o wiele więcej do zaprezentowania i z niecierpliwością czekamy w nadchodzących miesiącach, aby pokazać publice, nad czym pracowaliśmy!” –  Michał Kuk, szef krakowskiego studia Flying Wild Hog