Nie tylko posiadacze Amig, C64 i ZX Spectrum mogą liczyć na ekskluzywne (i limitowane) wydania specjalne gier na… kartridżach.

Przygodówka onEscape na 8-bitowe Atari, która trafiła do graczy w formie cyfrowej (do uruchomienia na kartridżach AtariMax) ma teraz szansę zawitać do Waszych domów w  formie eleganckiego wydania pudełkowego. Mq i Bocianu zajmą się pakowanie, pilnowaniem spraw i dystrybucją, realizacją projektu – koledzy zza południowej granicy, a oprócz materiałów do druku onEscape doczeka się również dodatkowego loadera z ekranem tytułowym.

Gra wymaga do działania dowolnego, 8-bitowego Atari (PAL lub NTSC) z minimum 48 KB RAM. Pudełkowa edycja będzie dostępna w dwóch wersjach – Edycji Standardowej oraz Edycji Soudtracl – w drugim przypadku uzupełnionej o płytę CD ze ścieżką dźwiękową (w stereo). Oprócz pudełka z nadrukiem, nabywcy onEscape otrzymają przezroczysto-czarny kartridż z etykietą, 12-stronicowy podręcznik w kolorze, dwustronny plakat A3 z mapą gry i grafiką pikselową oraz sześć naklejek. Ceny (w przedsprzedaży) Edycji Soundrack ustalono na 199 zł, Edycji Standardowej – na 179 zł. Przedsprzedaż (na zapisy) realizowana jest m.in. w tym wątku oraz pod tym adresem na obu popularnych forach dla posiadaczy (i wielbicieli) komputerów Atari.