Wrzuć stówkę miesięcznie Pixelowi na Patronite, a dostaniesz 16 stron drukiem (co miesiąc) w prezencie. Dotychczasowi prenumeratorzy magazynu również nie zostaną na lodzie – dla nich dodatek One Life Left będzie dostarczany w formie cyfrowej. Tak, wydawca robi wszystko by utrzymać się na rynku, a kampania na Patronite oraz sukcesywne rozszerzanie ofery o kolejne ciekawe treści są elementem walki o czytelników i o rozwój magazynów.

Integralny dodatek do Pixela One Life Left niemal w całości poświęcony jest komiksowi, a w istotnej części Thorgalowi, który obchodził swoje 44 urodziny dokładnie 22.03! Wyglądający jak klasyczny zin One Life Left jeszcze przechodzi ostatnie szlify i korekty, ale wiedzcie, że całość jest już niemal gotowa, by zostać pochłonięta przez wielbicieli popkultury, komiksów i gier. Prenumeratorzy Pixela dostaną darmowy PDF z dodatkiem, natomiast patroni, którzy wspierają Pixela kwotą 100 i więcej złotych – drukowane wydanie One Life Left. Wszystko to już w kwietniu i przy dużym natężeniu nerdozy, bo 16 stron dodatku będzie poświęcone czasom PRL-u, VHS-om, fantastyce (!), filmom, komiksom i podobnym klimatom. Dodatek będzie elementem integralnym w drukowanej edycji Pixela, przeznaczonej dla patronów.

Za zawartośc One Life Left odpowiada Tomek Kreczmar, który jeszcze w latach 80. Działał w klubach miłośników fantastyki, później zajmował się wydaniami klubówek (w tym Conan i bóg-pająk oraz Stalowy Szczur na prezydenta). W latach 90. Dołączył do wydawnictwa MAG, gdzie rednaczował Magii i Mieczowi i przyłożył się do wydań polskojęzycznych wielu podręczników gier fabularnych (od Earthdawn, przez DeadLands, po Zew Cthulhu i Wiedźmina: Grę wyobraźni. Prace Tomka odnajdziemy także w pierwszym Wiedźminie, Wrotach Baldura, karciankach DoomTroopere, Thorgal oraz Kult.