Rodzinę Petersonów uznaje się za zaginioną od ponad tygodnia. Ludzie przecież nie rozpływają się tak po prostu w powietrzu. Coś zawsze po nich zostaje. Zawsze coś po sobie zostawiamy…

Pierwszoosobowy horror psychologiczny, przygotowywany przez Quarter Circle Games, przedstawi graczom historię zniknięcia amerykańskiej rodziny w Roswell w 1947 roku. Wcielając się w doświadczonego oficera śledczego przeprowadzimy ostateczne poszukiwania, by odnaleźć Petersonów żywych lub… martwych. Zaczynając swą pracę od zbadania domu zaginionych rozejrzymy się za dowodami i przeżyjemy chwile grozy odkrywając przerażające retrospekcje o istotach pozaziemskich. W międzyczasie spróbujemy przetrwać spotkania z nieobliczalnymi przeciwnikami oraz uświadomić sobie wydarzenia, które doprowadziły do zaginiecia rodziny Petersonów. Szczegółowo poprowadzone śledztwo doprowadzi nas do najstraszniejszych (i jednocześnie pożądanych) sekretów.


Data premiery Once Upon A Time In Roswell została zaplanowana na 2021 rok na komputerach PC (Steam) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Rozgrywka obejmie również sekwencje skradania się obok wrogów oraz eksplorację Roswell, a także wyprawę na ulice Paryża.