To organizowane przez „3D Realms i przyjaciół” wydarzenie śmiało można określić jako „nieoficjalne święto fanów klasycznych FPSów”.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia. Możemy spodziewać się zapowiedzi nowych projektów, relacji z postępów prac nad tymi już ogłoszonymi, wywiadów z zaproszonymi gośćmi i innych atrakcji.

Zeszłoroczna edycja wypadła fantastycznie, więc z niecierpliwością czekałem na zapowiedź kolejnej. Już sam plakat wywołuje u mnie uśmiech, bo, jak widać, możemy na nim znaleźć postacie m.in. z takich gier jak Ion Fury, Dusk, Ultrakill, Wrath: Aeon of Ruin, czy Postal. Jest tam też polski akcent – bohater Project Warlock, co może zwiastować, że podczas Realms Deep dowiemy się czegoś więcej o planowanej kontynuacji.

Całość odbędzie się online i będzie transmitowana w Internecie. Po inne informacje, w tym zegar odliczający czas do imprezy, zapraszam was na oficjalną stronę, a niżej pozwolę sobie jeszcze wkleić montaż, który w trzy minuty podsumowuje to co działo się rok temu.

Informację przekazał mi Szkodnix – dzięki serdeczne! 🙂