Microids i Oddworld Inhabitants zapowiadają Soulstorma na konsolę Nintendo Switch w wersji Oddtimized. Przedpremierowe zamówienia będą premiowane (u wybranych sprzedawców) kodami na ścieżkę dźwiękową i artbook w cyfrowych wersjach.

Przedsprzedaż Oddworld: Soulstorm na Switch ma ruszyć niebawem, tymczasem możemy obejrzeć zawartość kolekcjonerskich, fizycznych edycji gry w wersjach na konsole Nintendo.

Oddworld: Soulstorm Day One zostanie wydany w kolekcjonerskim steelbooku.

Edycja kolekcjonerska, oprócz samej gry zostanie dostarczona wraz z kolekcjonerskim steelbookiem (i miejscem na 24 kartridże), srebrną, 22-centymetrową figurką Abe’a, 160-stronicowym artbookiem, brelokiem Mining Company, trzema grafikami, arkusikiem plemiennych mudokońskich naklejek, tatuażem z ręki Abe’a, a wszystko to opakowane w ozdobne pudełko.

Oprócz wszystkich tych kolekcjonerskich gadżetów dostajemy w pakiecie wybuchową platformówkę, obliczoną na 15 godzin rozgrywki w mrocznym otoczeniu fabularnym i pokręconym poczuciu humoru. Do tego zabawę w odławianie wszystkich Mudokonów, drogi prowadzące do czterech zakończeń (każdego z 15 poziomów, zależne od Quarmy zbieranej właśnie za ratowanie Mudokonów).