Studio Mundfish pokazało nowy trailer gry Atomic Heart. Tym razem deweloperzy chwalą się trybem fotograficznym, który z pewnością zostanie doceniony przez bardziej kreatywnych graczy.

Atomic Heart to pierwszoosobowy action RPG, rozgrywający się w alternatywnej rzeczywistości. Gracze będą mieli okazję odwiedzić retrofuturystyczną wersję Związku Radzieckiego. Bohaterem Atomic Heart jest agent KGB o pseudonimie P-3, który zostaje wysłany do tajnej placówki numer 3826, gdzie przeprowadzane są ryzykowne eksperymenty. Doszło tam do awarii, która obróciła maszyny przeciwko ludziom i tym samym sprawiła, że miejsce jest bardzo niebezpieczne. Jakby tego było mało, obszar został opanowany przez zmutowane formy życia, które mogą mieć związek z przeprowadzanymi tam eksperymentami.

Deweloperzy ze studia Mundfish postanowili pokazać nowy trailer, który jest zapowiedzią trybu fotograficznego w Atomic Heart. Przy okazji mogli zwrócić uwagę na fakt, że pod względem graficznym gra znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Tytuł ma trafić na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S i X, a także PC. Jeżeli nic nie ulegnie zmianie, premiera powinna mieć miejsce w 2021 roku. Więcej informacji na temat Atomic Heart można znaleźć na oficjalnej stronie Steam.