Spotkaliście się z nazwą All in! Games? To zapamiętajcie ją, bo będzie o nich głośno. Na rynku pojawił się właśnie nowy gracz, który zajmuje się wydawnictwem oraz produkcją gier.

Przyjrzyjmy się bliżej, co w trawie piszczy.

All in! Games jak mówią sami o sobie to “team składający się z doświadczonych w branży specjalistów, którzy wyszli na swoje i chcą pomagać studiom developerskim w wydawaniu gier”.

  • Naszą misją jest usuwanie przeszkód, które mogą pojawić się w trakcie powstawania gry. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, kiedy mogą się one pojawić i skutecznie się ich pozbywamy. Wszystko po to aby studia, które z nami pracują mogły skupić się na tym na czym znają się najlepiej – na robieniu gry. Reszta jest po naszej stronie – mówi Piotr Żygadło, COO w All in! Games.

Wydawnictwo nie próżnuje – założone zostało pod koniec 2018 roku przez Tomasza Majewskiego, a prężnie rozwija się od lutego. W tym czasie zdołała zawojować rynek i może pochwalić się już kilkunastoma podpisanymi umowami na gry z Polski i z zagranicy.

Pośród tych kilkunastu tytułów znajdziemy takie gry jak: Paradise Lost (PolyAmorous), Fort Triumph (CookieByte Entertainment), Metamorphosis (Ovid Works), Space Cows (Happy Corruption), Tools up (The Knights of Unity), Space Company Simulator (INTERMARUM) oraz kilka, które będą ogłoszone w najbliższym czasie, w tym niezapowiedziany projekt Destructive Creations.

Dla chętnych sprawdzenia portfolio tego wydawcy zostawiamy linki do ogłoszonych gier:

https://store.steampowered.com/app/982720/Paradise_Lost/
https://store.steampowered.com/app/612570/Fort_Triumph/
https://store.steampowered.com/app/1025410/Metamorphosis/
https://store.steampowered.com/app/933160/Space_Cows/
https://store.steampowered.com/app/923970/Space_Company_Simulator/