Wydawca, który wsławił się głównie dynamicznymi strzelankami wzorowanymi na klasykach z lat 90-tych zaprezentował swoją ofertę na bieżący rok.

Nowinki pojawiły się na wczorajszym PC Gaming Show. Wprawdzie fani wydawcy o wielu z nich wiedzieli od jakiegoś czasu (np. śledząc oficjalny serwer Discord), ale prezentacja stanowiła wygodne podsumowanie. Na początku najważniejsze – na Steam pojawiło się demo zupełnie nowej gry od wydawcy. Gloomwood to skradanka z perspektywy pierwszej osoby (niczym znany i lubiany Thief) utrzymana w klimatach gotycko-wiktoriańskich. Demo znajdziecie tutaj (ja już ograłem i polecam – trwa około godziny), a dodatkowo zachęcam do obejrzenia zwiastunu:

Na Gloomwood informacje się nie kończą! Wcześniejsze tytuły od New Blood otrzymały szereg aktualizacji, które znajdziecie wypisane niżej:

  • Dusk obsługuje teraz modyfikacje (znajdziemy je tutaj). Dodatkowo, tytuł trafi na konsolę Switch w tegoroczny Halloween
  • Amid Evil dostał obsługę RTX
  • W Maximum Action pojawiły się nowe etapy
  • Unfortunate Spacemen przeszło w model „Free to Play”
  • Demo Ultrakill pojawiło się na Steam – również ograłem i polecam fanom strzelanek opartych o nieustanny ruch

Ponieważ powyższe słowa nie oddadzą wszystkiego (np. RTX w Amid Evil) to polecam także wersję wizualną, czyli poniższy film:

UFF! Trzeba przyznać, że New Blood Interactive nie tylko nie zwalnia tempa, ale wręcz je podkręca. Oby tak dalej i trzymamy za nich kciuki tak w roku 2020, jak i kolejnych!