11 bit studios zapowiada premierę DLC Ancient Spirits do Children of Morta na 7 października 2021 roku. Rodzina Bergsonów w hack’n”slashu powiększy się o nowa postać oraz elementy ubioru.

Magiczna kraina Rea zachęca bu do niej powrócić raz jeszcze 7 października, kiedy to wraz z dodatkiem Ancient Spirits (za 17,99 zł) wyruszymy do walki w roli nieustępliwego wojownika. Premiera dodatku odbędzie się równolegle na PC, Switchu, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Tym razem wysłuchamy opowieści o odległych, równoległych bytach, które dały początek nowemu życiu – a to jest zwierciadłem ich dwoistej natury. Przybywa wojownik o dwóch obliczach – dostępny w trybie prób rodzinnych i z systemem walki nieporównywalnym do umiejętności innych mieszkańców Rei. Tydzień oczekiwania na nowego bohatera mam nam umilić darmowa aktualizacja zawierająca Konsekrację, czyli nowy cel dodany do skoncentrowanego na walce trybu Prób Rodzinnych. W paczce również dwie dodatkowe wersje językowe z lektorami w językach perskim i japońskim. A w japońskiej wersji opowieści – niespodzianka. Rolę lektora przejmuje Takaya Hashi, aktor głosowy znany z pracy nad takimi seriami Naruto i Czarodziejka z Księżyca.