Dobre wieści dla graczy, którzy wciąż walczą o dominację na lewitujących wyspach lub dopiero się przymierzają się by czarować i dominować w Driftlandzie.

Przede wszystkim twórcy gry opublikowali właśnie darmową aktualizację gry, która wprowadza do boju Nomadów (dla dotychczasowych 250 000 nabywców Drtiftlandu). W ramach letniej wyprzedaży na Steamie możemy teraz nabyć Driftland: The Magic Revival z 75-procentową zniżką, za zaledwie 25 zł. W pakiecie z najnowszą grą studia Star Drifters (Danger Scavenger + soundtrack) – zapłacimy 80 zł.

Co nowego w Driftlandzie 2.0? Zupełnie nowy charakter wprowadzonej do gry nacji – Nomadów, którzy nie kłaniają się królom, więc ich zarządzanie jest w mniejszym stopniu uzależnione od wydobywanych zasobów. Zmodyfikowano także jeden z trybów rozgrywki – zamiast Skimrish – zagramy we Free Game. Wzmocnione zostały również cechy poszczególnych ras, a rozgrywki ubarwią losowe zdarzenia. Studio Star Drifters wprowadziło również crossplay pomiędzy kopiami Driftlandu zakupionymi w GOG oraz Steamie. Całkowicie wymieniony został silnik odpowiedzialny za rozgrywki w trybie multiplayer.

To nie wszystko – możecie zaoszczędzić nawet te 25 zł, jeśli zdecydujecie się kupić półroczną lub roczną prenumeratę Pixela – w takiej sytuacji dostaniecie zarówno kod na Driftland, jak i grę Mad Age & This Guy. Wystarczy złożyć zamówienie w sklepie Pixela. I nie ma obaw – pamiętamy o dotychczasowych prenumeratorach – jeśli aktualnie prenumerujesz Pixela – zaloguj się na swoje konto, by odebrać kody Steam do obu gier.