Kanadyjskie DrinkBox Studios – najbardziej znane z wydania serii gier Guacamelee! – zaprosi wkrótce graczy do magicznej krainy potrzebującej naszego wsparcia.

Zapowiedziany RPG akcji pozwoli nam wcielić się w androgynicznego humanoida o imieniu Nikt, potrafiącego przy pomocy znalezionej rożdżki zmieniać się w różne postacie (szczura, rycerza, konia, syrenę, robota i wiele więcej). Każda z form ma swoje unikalne mocne i słabe strony – ulepszymy je, mieszając i dopasowując umiejętności postaci, z niezliczonymi możliwymi kombinacjami. W trakcie przygody zajmiemy się wykonywaniem zadań, które umożliwią nam odblokowanie nowych, potężniejszych form i odkrycie coraz to trudniejszych wyzwań. Rozległy świat Nobody Saves the World wypełniony proceduralnie generowanymi lochami, jaskiniami i zamkami (opanowanymi przez odmieńców i potwory) zapewni graczom dynamiczne pojedynki z urozmaiconymi antagonistami w wieloosobowej rozgrywce online.

Data premiery Nobody Saves the World została zaplanowana na 2022 rok na komputerach PC (Steam) i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X i S.