Powracający po 10 latach nieobecności do miasta Santa Destroy, będącego areną wydarzeń wcześniejszych części gry, Travis Touchdown, profesjonalny zabójca z korporacji United Assassins Association, musi stawić czoła zagrożeniu jakie stanowi legion supermocnych istot pozaziemskich, dowodzonych przez mrocznego księcia Fu. Ich jedyny cel to podbić. Ziemię.

Japońskie studio Grasshopper Manufacture (założone w 1998 roku przez Goichiego Suda, znane z opracowania chociażby takich tytułów jak Killer7 czy Shadows of the Damned) przygotowało kolejną odsłonę cyklu No More Heroes, zapowiedzianą na 27 sierpnia 2021 roku na konsolę Nintendo Switch. Dzięki wykorzystaniu Joy-Conów będziemy napawać się jeszcze bardziej hardcorową akcją niż w poprzednich częściach. Powalczymy najostrzejszą kataną, śmiercionośnymi rękawicami i profesjonalnymi technikami wrestlingowymi. Jednak zanim do tego dojdzie, musimy podjąć się wielu dorywczych prac, a zarobione pieniądze przeznaczyć na opłatę za udział w turnieju rankingowym. Po przekazaniu wymaganej opłaty zostanie nam wysłane zaproszenie do walki… Same pojedynki cieszą oko i często są zakończone efektownymi egzekucjami i wykończeniami.

Ścieżkę dźwiękową do No More Heroes III stworzył, mający doświadczenie w komponowaniu muzyki do filmów, Nobuaki Kaneko – perkusista japońskiego zepołu Rize, natomiast za wykonanie projektów postaci odpowiada utalentowany Masanori Ushiki. Suda 51 na Twitterze zamieścił krótki wątek na temat aktorów użyczających głosów najbardziej znanym personom w grze:

Widzimy, że starzy, dobrzy znajomi (Travis, Shinobu czy Badgirl) wracają na arenę bitewną w nadchodzącej części No More Heroes. Po raz pierwszy pojawią się w niej Henry (brat bliźniak Travisa) oraz Mr. Blackhole, który prawdopodobnie odegra znaczącą rolę w historii serii.