Fani gry No Man’s Sky mogą świętować kolejną zmianę w barwnym wszechświecie. No Man’s Sky to w branży gier symbol skutecznie przeprowadzonego odrodzenia. Twórcy z Hello Games pokazali, że nieudana premiera może zostać przekuta w sukces.

Pomimo kiepskiego startu i bardzo naciąganych obietnic, które zwyczajnie nie zostały spełnione, w końcu doprowadzili No Man’s Sky do imponująco dobrego stanu. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ta podróż wcale nie dobiegła końca. Sean Murray i jego zespół wciąż wspierają swoją grę i regularnie publikują nowe aktualizacje.

No Man’s Sky Expeditions to najnowsza z aktualizacji, która właśnie doczekała się trailera. Można w nim zobaczyć, że wśród zmian wprowadzonych do proceduralnie generowanego space sima wchodzi między innymi opcja rozpoczęcia przygody razem ze znajomymi, na tej samej planecie. Później oczywiście można udać się we wspólną podróż po niemal nieskończonym wszechświecie gry. Hello Games przygotowało również nowy plecak odrzutowy dla naszej postaci. Zmodyfikowano także interfejs i komunikację z innymi graczami. Nie zabrakło specjalnie przygotowanych nagród dla aktywnych graczy. Krótko mówiąc, twórcy starają się nieustannie wspierać i rozwijać swoją grę, co po prostu dobrze świadczy o podejściu dewelopera do graczy.

Więcej informacji na temat No Man’s Sky Expeditions znajduje się na oficjalnej stronie.