Kiedy staramy się pomyśleć o czymś fajnym, można uznać, że ninja znajduje się wysoko na liście rzeczy, które mogą wpaść do głowy. Na rynek ma trafić wyjątkowo ciekawy symulator.

Polskie studia są już mistrzami w robieniu różnego rodzaju symulatorów, przyciągających uwagę wielu graczy. Jeżeli natomiast kogoś nie pociąga wizja ogrywania czegoś takiego jak symulator stacji paliw, czy na przykład symulator łowienia ryb, bo zwyczajnie brzmi to niezbyt zabawnie, to informuję, że w drodze jest potencjalne rozwiązanie problemu. Studio RockGame pracuje nad czymś bardziej emocjonującym… a chodzi o Ninja Simulator! Gra pełna akcji, skradania się, walki, cichych eliminacji i szczypty szpiegostwa. Czego chcieć więcej? Wszystko zostanie osadzone w feudalnej Japonii. Niezdecydowane osoby będą mogły skorzystać z wersji demo, ponieważ zapowiedziano także Ninja Simulator: Prologue, które jest bezpłatne, ale za to zdecydowanie krótsze od pełnej, płatnej wersji gry.

Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Więcej informacji na temat Ninja Simulator oraz Ninja Simulator: Prologue, można znaleźć na Steam.