Jednoosobowe studio Postmodern Adventures (po wydaniu Billy Masters Was Right i Urban Witch Story) proponuje graczom mroczną przygodówkę point and click, w której udamy się w podróż przez dzielnicę Hollywood w latach 80.

Nightmare Frames przedstawi nam historię Alana Goldberga – sfrustrowanego scenarzystę slasherów – pragnącego odnaleźć niepublikowane dzieło genialnego reżysera horrorów Edwarda Kellera, uważane za najstraszniejszy film wszech czasów. W trakcie poszukiwań zwiedzimy nawiedzone miasteczko, gdzie Keller widziany był po raz ostatni, złożymy wizytę w wytwórniach filmów klasy B, napotkamy na naszej drodze kult religijny i zmierzymy się z ekscentryczną milionerką.

Podczas rozgrywki czeka na graczy przeszło 60 lokacji zamieszkanych przez ponad 50 postaci, z którymi można wejść w interakcję. Zapowiedziany projekt cechuje oprawa graficzna stworzona w rozdzielczości 320×200 pikseli i dwuprzyciskowe sterowanie.

Data premiery Nightmare Frames została zaplanowana na 2022 rok na komputerach PC. Więcej informacji, a także demo gry można znaleźć na oficjalnej stronie Steam.