Gra fabularna oparta na twórczości Stanisława Lema nie zostanie wydana w pierwotnie ustalonym terminie. Polska spółka Starward Industries podjęła decyzję o przełożeniu premiery Niezwyciężonego.

Początkowo tytuł miał zostać wydany w 2021 roku, który został ogłoszony rokiem Stanisława Lema (ur. 12 września 1921 roku). Teraz Niezwyciężony (ang. The Invincible) ma mieć premierę w 2022 roku, ale kampania marketingowa rozpocznie się jeszcze w tym roku. W zrozumieniu tego stanu rzeczy pomoże informacja o zwiększeniu budżetu produkcyjnego. Nowe środki pozyskane przez Starward Industries zostaną przeznaczone na rozszerzenie zespołu kreatywnego, zlecenie dodatkowych prac wykonawcom zewnętrznym, przeprowadzenie dodatkowych testów jakościowych, zwiększenie liczby języków, w jakich gra będzie dostępna, podniesienie nakładów na działania marketingowe oraz oczywiście wydłużenie okresu produkcyjnego. Wszystko to ma zapewnić możliwość dotarcia do szerszej grupy odbiorców i umożliwić stworzenie gry o bogatszej zawartości.

Niezwyciężony to pierwszoosobowy thriller science fiction osadzony w retrofuturystycznym uniwersum. Gra przeniesie nas na planetę Regis III, gdzie będziemy musieli odnaleźć zaginionych członków naszej załogi oraz spróbować odkryć sekrety tego niebezpiecznego miejsca. Deweloperzy ze Starward Industries zapowiadają, że Niezwyciężony da nam szansę dokonywać wyborów wpływających na dalsze losy naszej postaci, a sama gra ma mieć ponad 10 możliwych zakończeń. Pozostaje trzymać kciuki za prace nad polskim tytułem i czekać na premierę w przyszłym roku.

Więcej informacji na temat Niezwyciężonego znajduje się na oficjalnej stronie Steam.