Współpraca producentów gier i akcesoriów od czasu do czasu owocuje bardzo estetycznymi projektami. Na coś takiego mogą liczyć wielbiciele League of Legends, którzy postanowią zaopatrzyć się w zestaw Logitech G.

Kolekcja Logitech G dla grających w LoL-a składa się ze słuchawek Logitech G PRO X Gaming, bezprzewodowej myszy PRO Gaming Mouse, mechanicznej klawiatury PRO Gaming Keyboard (bez bloku numerycznego) oraz podkładki pod mysz G840 XL Gaming Mouse Pad. Wszystko to utrzymane w barwach i stylu Hextech – doskonalne rozpoznawalnych dla fanów League of Legends.

„Kiedy kochasz grę taką jak League of Legends, zanurzasz się w niej tak, jakby to był Twój prawdziwy świat. Stworzyliśmy tę kolekcję we współpracy z zespołem League of Legends, opierając się na pomyśle połączenia naszych profesjonalnych produktów i technologii z kultowymi wzorami Hextech League of Legends. Zestaw słuchawkowy, klawiatura, mysz i podkładka pod mysz są ubrane w specjalne kolory League, tworząc wyjątkową kolekcję zaprojektowaną tak, aby inspirować do rozgrywek na najwyższym poziomie.” – Peter Kingsley, CMO firmy Logitech G.

W League of Legends Hextech to przesiąkniętą magią technologią, która zasila regiony Piltover i Zaun. U podstaw Hextech leży połączenie warstwowej geometrii architektury inspirowanej stylem art deco z magiczną siłą, co dobrze wpisuje się w miksturę elementów technologii i fantastyki.

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować naszą współpracę z Logitech G. To fantastyczni współpracownicy i prawdziwi specjaliści w zwiększaniu doświadczeń graczy oraz przenoszeniu League of Legends do rzeczywistości. Nowa kolekcja podnosi poziom doświadczeń każdego gracza, przekuwając naszą technologię League of Legends Hextech na eleganckie produkty o wysokiej wydajności.” – Ashley Maidy, Head of Consumer Products, Riot Games

Zestaw słuchawkowy PRO X Gaming Headset League of Legends Edition, zbudowany w oparciu o technologię PRO X, charakteryzuje się solidną konstrukcją zapewniającą komfort i trwałość, technologią Blue VO!CE oraz dźwiękiem przestrzennym 7.1. Klawiatura PRO Mechanical Gaming Keyboard League of Legends Edition to kompaktowa konstrukcja bez bloku numerycznego, wyposażona w wytrzymałe przełączniki GX Brown Tactile Switch oraz programowalne podświetlenie LIGHTSYNC RGB i wbudowaną pamięć (do zapisywania wzorów podświetleń). Logitech G PRO Wireless Mouse League of Legends Edition również oferuje technologię LIGHTSPEED Wireless, plus ultralekką formę, czujnik HERO 25K do precyzyjnego celowania oraz trwałość na poziomie 50 milionów kliknięć. Dodatkowe wyposażenie to cztery wymienne przyciski i podświetlenie RGB. G840 XL Gaming Mouse Pad to wielkoformatowa podkładka pod mysz (900 x 400 mm) o grubości 3mm. Zestaw produktów sygnowanych logo gry League of Legends już jest dostępny w serwisie LogitechG.com. Ceny nieco studzą zapał: zestaw słuchawkowy kupimy za 569 zł, klawiaturę – za 569 zł, mysz – również za 596 zł. Podkładka kosztuje 219 zł. Razem: 1926 zł.