W dniach 12-14 października 2020 wielbiciele Javy spotykają się w sieci podczas jubileuszowej edycji JDD online, co stanie się okazją do spotkania z deweloperami i twórcami, wykorzystującymi w swoich projektach język Java. JDD 2020 jest trzydniowym wydarzeniem, odbywającym się cyklicznie od 2006 roku.

„Całym zespołem ciężko pracujemy, by zagwarantować uczestnikom najnowsze javowe tematy na wirtualnej scenie oraz wysoki poziom merytoryczny – ponieważ są to nieodłączne elementy konferencji. Mimo że JDD w tym roku odbędzie się online, wciąż liczymy na znany nam z poprzednich edycji entuzjazm, szerzony przez uczestników. Bardzo chcemy, by jubileuszowa edycja JDD była namiastką normalności w tych trudnych dla wszystkich czasach, dlatego dodaliśmy do programu konferencji element stacjonarny.” – wypowiada się Natalia Basińska, jedna z organizatorek JDD.

Tradycyjnie dla konferencji jej uczestnicy zetkną się z tematyką dostosowaną do różnych poziomów zaawansowania. Coś dla siebie znajdą zarówno junior, mid, jaki senior deweloperzy. Wśród tematów uwzględnionych na JDD 2020 uwzględniono JVM, Agile, Testing, TDD, BDD, Microservices, Docker, Kubernetes, Clean code, Cloud, AWS, design, DDD, Machine learning, AI, Future of Java, Functional Programming, Architecture oraz tematykę dla początkujących.

Pierwszego dnia konferencji JDD 2020 zaprezentowane zostaną najlepsze prelekcje z poprzednich lat. 13 i 14 października przewidziano trzy ścieżki, każda po 6 wykładów oraz wirtualnie warsztaty.

Jubileuszowa edycja JDD 2020 oznacza także urodzinowe bluzy i kraftowe piwo Java Dream dla uczestników, 15-procentową zniżkę na JDD 2021, darmową wejściówkę na wydarzenie 4Developers 2020, pakiety materiałów wysyłane przed konferencją i długoterminowy dostęp do materiałów zaprezentowanych podczas wydarzenia. Szczegóły na stronie JDD 2020. Bilety i rejestracja na tej stronie.

Pixel i Pixelpost.pl są patronami medialnymi wydarzenia. Kod „PIXELMAGAZINE_AT_JDD” umieszczony na poniższym obrazku uprawnia do 15-procentowej zniżki na zakup biletów.