Chyba każdy z nas się czegoś boi, prawda? Ta psychologiczna gra karciana umożliwi nam stoczenie pojedynku z panicznym strachem i zrozumienie jego przyczyn.

Zagłębiając się w podświadomość odkryjemy labirynt pełen przykrych wydarzeń z przeszłości i przerażających stworów. W zależności od naszej postawy stanowią one większe lub mniejsze zagrożenia, którym musimy stawić czoła. Na początku przygody otrzymamy podstawową talię kart, stopniowo ją wzmacniając w zamian za pokonywanie trudności. W naszym umyśle (odpowiednio zarządzając talią) eksplorujemy pokoje z nadzieją odnalezienia tajemnych sekretów, medytujemy, zdobywamy nowe umiejętności, a także walczymy z okropnymi potworami. Głęboka mechanika rozgrywki stawia nacisk na różnorodność i oryginalność.

W 2018 roku, gdy TavroxGames – producent zapowiadanego projektu, znajdował się pod skrzydłami Goblinz, zaczął dążyć do samodzielnego stworzenia nieszablonowej karcianki angażującej myślenie o tytule Neurodeck: Psychological Deckbuilder. Przejrzysta, a także ładna dla oka oprawa wizualna idealnie współgrająca z onirycznym, mrocznym klimatem sprawiają, że gra prezentuje się niezwykle zachęcająco.

Premiera w marcu bieżącego roku na komputerach PC (Steam) i konsoli Nintendo Switch.