Gra, która niedawno z zaskoczenia podbiła serca graczy samą zapowiedzią obecnie regularnie przypomina nam o swoim istnieniu.

Necromunda: Hired Gun da nam okazję wcielić się w rolę najemnika w uniwersum Warhammer 40,000. Twórcy obiecują sporo szybkiej akcji i wszechobecną przemoc, co nie powinno nikogo dziwić po uwzględnieniu faktu, że gracze zostaną wrzuceniu do miasta o bardzo wysokiej przestępczości. Z najnowszego trailera można się dowiedzieć, że Necromunda to planeta o nieskończonym potencjale dla najemnika. W tym miejscu nigdy nie zabraknie zleceń dla osób, które zajmują się zabijaniem za pieniądze. Narrator zwiastuna tłumaczy, że ludzi trzeba często odszukać, a informacje pozyskać z różnych źródeł. Fragmenty rozgrywki ukazują bardzo ładną grafikę oraz widowiskowe strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby. Trzeba przyznać, że Necromunda zapowiada się zaskakująco dobrze.

Gra ma trafić na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxa One, Xboxa Series S i X. Premiera odbędzie się już 1 czerwca 2021 roku. Więcej informacji na temat Necromunda: Hired Gun znajduje się na oficjalnej stronie Steam.