Coraz bliżej do premiery Narita Boy, więc twórcy prezentują trailer ociekający piękną, pixelartową grafiką oraz dobrą muzyką.

Narita Boy wygląda świetnie. Patrząc na trailer tej gry, myślę przede wszystkim o stylu, który udało się tu uzyskać. Lata 80. są silną inspiracją dla Studio Koba, a sama fabuła przenosi gracza właśnie do tego okresu. Gra ma być typową metroidvanią, w której nie brakuje akcji oraz elementów platformowych. Zwiedzanie Digital Kingdom będzie się wiązało z wieloma drobnymi starciami oraz koniecznością wygrywania zdecydowanie trudniejszych walk z bossami. W Narita Boy nie zabraknie licznych nawiązań do popkultury, a ścieżka dźwiękowa ma być prawdziwą ucztą dla miłośników synthwave. Gra jest po prostu listem miłosnym do klasycznych gier sprzed lat i jak to często bywa, przemyca również własne, oryginalne pomysły. Warto przypomnieć, że początki tego tytułu sięgają kampanii w serwisie Kickstarter, a teraz Narita Boy ma już oficjalnego wydawcę – Team17.

Gra ma pojawi się na PC, PlayStation 4, Switch, a także Xbox One, gdzie trafi do usługi Xbox Game Pass. Premiera już 30 marca 2021 roku.