Jeśli rozważaliście sprzedaż PlayStation 4 w związku ze zbliżająca się premierą Piątki to… powstrzymajcie się, bo jest przynajmniej jeden dobry powód, by zachować PS4 domu – właśnie zapowiedziana, czwarta część Crasha z podtytułem It’s About Time.

Premierę cyfrowej edycji gry zaplanowano na 2 października 2020 r. Trylogia, która wystartowała w 1996 roku na PlayStation uczyniła z Crasha Bandicoota jednego z ulubionych bohaterów gier wideo.

Wypełniona barwnymi poziomami i nieobliczalnymi przeciwnikami zręcznościówka nareszcie doczeka się kontynuacji, w której ponownie przyjdzie nam się zmierzyć z Neo Cortexem i Dr. N. Za oprawę graficzną i animacje najnowszego Crasha odpowiada studio Toys for Bob. Dodajmy jeszcze tylko jedno: do świata Crasha Bandicoota wkroczą specjalne moce reprezentowane przez Kwantowe Maski, by nieco nagiąć zasady otaczającej naszego bohatera (i jego przyjaciół) rzeczywistości. Szczegółowe informacje o nowym Crashu można odnaleźć na blogu PlayStation. Cena najnowszej, czwartej części gry ma wynosić 59,99 USD.