No to kto jest największym koszmarem w Mortal Kombat 11? Z Kombat Packiem 2 odpowiedź nasuwa się sama, po obejrzeniu mrocznego zwiastuna filmowego nowej paczki wojowników, którzy wyruszą do boju na naszych ekranach już 17 listopada 2020 r.

Kombat Pack 2 będzie elementem kompletnego (potocznym językiem mawiając: najbardziej wypasionego) pakietu Mortal Kombat 11 w wersji Ultimate, a grono wojowników powiększy się o Mileenę, Raina oraz Rambo.

Debiut MK 11 Ultimate wraz z Kombat Packiem 2 zaplanowano na 17.11.2020 r. równolegle na konsolach PS4, Xbox One, Nintendo Switch i PC oraz w usłudze Stadia. W skład MK 11 Ultimate wchodzi podstawowa edycja gry z trybem fabularnym i 37 wojownikami, uzupełniona o Kombat Pack 2 (Mileena, Rain, Rambo – przemawiający głosem Sylwestra Stalone’a), rozszerzenie Aftermath (z Fujinem, Sheevą i RoboCopem i dodatkowym trybem fabularnym), Kombat Pack 1 (Shang Tsung, Nightwolf, Sindel, Joker, Terminator T-800 i Spawn), wszystko to opakowane w Krossplay umożliwiający rozgrywkę pomiędzy konsolami Sony i Microsoftu (obecnej i kolejnej generacji). No cóż, od listopada możemy już się zakładać o to, czy Rambo jest w stanie dokopać RoboCopowi i czy Sylwek pokona Arnolda. Niemal 40 postaci do wyboru za 60 USD w pakiecie Ultimate lub Kombat Pack 2 jako uzupełnienie podstawowego pakietu za 15 USD w przedsprzedaży będą dostępne od 15 października. Dobre wieści płyną również dla przyszłych posiadaczy konsol nowej generacji: Mortal Kombat 11 Ultimate dostępny będzie również w wersjach na Xboksa Series S/X oraz PlayStation 5 i to z obietnicą poprawionej oprawy graficznej oraz wyświetlania rozgrywki w rozdzielczości 4K. Posiadacze wersji MK11 Ultimate na Xboksa One i PlayStation 4 otrzymają wersje na nextgeny za darmo.