Należąca do cyklu Monster Jam, zapoczątkowanego przez firmę Ubisoft w 2002 roku, gra stworzona przez Rainbow Studios przenosi wszystkich spragnionych wielkimi czterokołowymi maszynami z rozgrzanymi silnikami do czerwoności do świata monster trucków.

Już 2 marca bieżącego roku na komputerach PC (Steam) oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch dołączymy do sportowej demolki. Pięć nowych rozległych map, a także dwanaście autentycznie odwzorowanych stadionów, na których wykonamy multum ulubionych akrobacji typu Moonwalk, Bicycle lub Cyclone aż 38 ogromnymi maszynami do wyboru (m.in. Sparkle Smash, Avenger, Grave Digger, Backwards Bob czy Megalodon) dostarczy niezapomnianych wrażeń w trakcie wyczerpującej przygody na sam szczyt. Dzięki usprawnieniom fizyki zachowań i zniszczeń pojazdów, kraksy i ewolucje powietrzne wyglądają na jeszcze bardziej realistyczne, a za sprawą maksymalnie sześcioosobowej rozgrywki sieciowej poczujemy się jak zawodowi kierowcy podczas monster truckowego widowiska.

Zasługująca na uwagę pod względem estetycznym szata graficzna, odgłosy potężnych silników i wszechobecnego tłumu oraz zaimplementowany system fizyki w grze cechujący się sporą dozą realizmu sprawia, że Monster Jam Steel Titans 2 jest tytułem godnym polecenia wszystkim, lubiącym sportową rozwałkę.