DeamSmith Studios wraz z wydawcą – Ukuza – wyruszają na podbój kieszeni graczy na Steamie ze swoją najnowszą przygodową platformówką 2D zatytułowaną Monobot.

W roli głównej – malutka, cybernetyczna istota, która ma za zadanie przetrwać (a my wraz z nią) w mrocznym, obłąkanym świecie i odkryć tajemnice opustoszałego wszechświata, przy okazji poznając prawdę o sobie. Mono w świeci ogromnych robotów zmierzy się nie tylko ze zręcznościowymi wyzwaniami – będzie też sporo łamigłówek do rozwikłania oraz ulepszeń do zdobycia – przyciąganie przedmiotów, teleportacja, zdejmowanie blokad – to tylko niektóre z nich.

Dystopijne uniwersum Monobota jest pełne niebezpieczeństw, warto więc uważnie się rozglądać, poszukiwać ukrytych przejść i wskazówek. Dokumenty zbierane podczas podróży dadzą nam szansę odkryć historię zniszczonego świata i odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie.

Skanuj swoje otoczenie: dystopijny wszechświat Monobota jest zimny i pełen niebezpieczeństw. Nigdy nie wiesz, jakie niespodzianki mogą cię złapać i nadepnąć po drodze. Mając obsesję na punkcie swoich poszukiwań, Mono przemierza te wspaniałe przestrzenie w poszukiwaniu odpowiedzi, na wspaniałej ścieżce dźwiękowej, która wyostrza zmysły, abyś mógł uczynić ten złowrogi mechaniczny świat swoim własnym.

Gra już jest dostępna na Steamie. Premiera Monobota na konsolach została zapowiedziana na ten rok.