O kampanii w serwisie Polak Potrafi dotyczącej niezwykłej wizji zaproponowanej i realizowanej przez zespół złożony z Maurycego Chełmińskiego (w roli reżysera i scenarzysty), Aleksandra Leydo (operatora) i Roberta Lubera (producenta) – już wspominaliśmy.

Główne role w planowanym odcinku mokumentu grają Hanna Turnau i Martyna Szymańska. Natomiast muzykę tworzą Aleksandra Chciuk i Dawid Ludkiewicz. Aktualny stan prac obejmuje gotowy scenariusz, rekwizyty, scenografię i materiały graficzne oraz pierwsze zdjęcia (bez zewnętrznego budżetu). Dalsze prace wymagają jednak finansowania i tego też dotyczy zbiórka, która potrwa jeszcze miesiąc, do 12 marca 2021 roku.

Wśród nagród przewidzianych dla uczestników kampanii przewidziano m.in. bilety do Pinball Station w Warszawie, które niebawem będą rozsyłane. Dodajmy, że warszawskie Muzeum Flipperów jest już otwarte. Oprócz premierowego seansu Gry o wszystko możemy też liczyć na spotkania z twórcami filmu oraz… indywidualne stawianie kart tarota. Sam serial mokumentalny będzie opowiadać o podążaniu śladami paranormalnych zjawisk i teorii spiskowych – wśród nich fabularyzowaną i na wpół fikcyjną historię najstarszego, polskiego pinballa, skrywającego mroczne tajemnice… a w teraźniejszości rzecz będzie się działa w zamkniętym przez pandemię i próbującym odzyskać dawną kondycję Pinball Station. Szczegóły dotyczące projektu Gra o wszystko możemy obserwować na profilu na FB.

Pixel jest patronem medialnym projektu.