Wydarzenia związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 zmusiły organizatora Pixel Heaven do przesunięcia terminu imprezy – Pixel Heaven 2020 odbędzie się więc nie w maju, a dopiero w październiku. Decyzja organizatora podyktowana jest dbałością o zdrowie uczestników.

Tym samym Pixel Heaven 2020 współdzieli losy największych imprez. Niektóre z nich zniknęły z mapy wydarzeń – jak MWC 2020, GDC, E3 i Revision, inne właśnie przesuwają terminy spotkań i wydarzeń o kilka miesięcy w przyszłość. W przypadku Pixel Heaven 2020 zmieni się także miejsce imprezy (w stosunku do poprzednich edycji). W tym roku impreza będzie gościć we wnętrzach hal przy ulicy Mińskiej 65 w Warszawie.

Zmiana daty wydarzenia została skonsultowana z wystawcami i partnerami, a przesunięcie terminu targów nie będzie miało wpływy na dotychczas złożone zamówienia (na wejściówki) oraz rezerwacje stoisk. Wszelkie zamówione do tej pory wejściówki zachowują swoją ważność.

Dla przypomnienia:

Międzynarodowy Festiwal Gier Pixel Heaven 2020 i towarzyszące wydarzenia odbędą się w dniach 2-4.10.2020 w halach Mińska 65 w Warszawie. Dokładnie tydzień przed PGA 2020.

Dla uczestników oznacza to oczywiście więcej czasu na przygotowania – chociażby te związane z udziałem w Pixel Awards, czy dopieszczeniem prelekcji i wykładów.

Dbajcie o siebie i przybywajcie w październiku!

Zmiany i aktualne informacje na temat Pixel Hevaen 2020 można śledzić na profilu wydarzenia na Facebooku.