Walthall Studios i Ampersand Game Studios ogłosili wydanie cyberpunkowego, taktycznego RPG-a akcji z ogromnymi możliwościami personalizacji, wyborem narracji oraz innowacyjnymi kombinacjami mechaniki gry.

Świat Midnight Wave to przede wszystkim pokryte neonami mega koncerny umiejscowione w niedalekiej przyszłości oraz wojownicy ninja grasujący na ulicach miasta inspirowanego Japonią. Sterując Yu stajemy na czele rewolty (wraz ze swoimi dwoma najlepszymi przyjaciółmi Nobu i Mitsu), by zmienić naszą rzeczywistość i zmierzyć się z korporacyjnym status quo. W trakcie rozgrywki zaplanujemy ataki na mapie taktycznej, a następnie przeprowadzimy je w starciach zawierających elementy platformowe. Dostosujemy wszystkich bohaterów zgodnie z naszymi upodobaniami (wliczając w to nie tylko ich wyposażenie, ale także wygląd, klasę i umiejętności), by siać spustoszenie na polu bitwy. Poza walką, gracze dokonają trudnych wyborów kształtujących uniwersum Midnight Wave, poznają losy różnych postaci podczas odkrywania aspektów metropolii Neo-Nihon i nawiążą nowe relacje poprzez wybory dialogowe.

Midnight Wave ma ukazać się na komputerach PC. Data premiery gry zostanie wkrótce ogłoszona. Więcej informacji o zapowiedzianym tytule można znaleźć na oficjalnej stronie Steam.