Nadciągająca chodzona bijatyka o tematyce urban fantasy przywodzi na myśl doskonale pamiętane tytuły pojawiające się na automatach arcade.

Nieśmiertelny Final Fight czy bazująca na komiksach bijatyka Cadillacs and Dinosaurs to tylko niektóre z epickich projektów tamtych lat. Mayhem Brawler to wyjątkowy powrót do przeszłości oraz kolejne doświadczenie i wyzwanie, z którym możemy się zmierzyć grając w pojedynkę lub w trybie współpracy z maksymalnie trzema znajomymi.

Należący do najlepszych w oganizacji Stronghold, funkcjonariusze Dolphin, Trouble i Star, znajdują się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Sekwencja wydarzeń, która nastąpiła odmieni bowiem losy całego świata. Wcielając się w jednego ze stróżów prawa, podejmujemy walkę z wszelakiej maści przestępcami panoszącymi się po uliach Mayhem City. Spotkamy przeróżnych opryszków i bandziorów czających się w ciemnych zakamarkach, jak również niebezpiecznych wampirów, silnych wilkołaków, potężnych magów oraz arcygroźnych bossów. W tego typu grach bossowie są kluczowym elementem. Wszystkie ścieżki zaprowadzą nas do spotkania z liderami złowieszczych grup i ich zdetronizowania. Dysponując indywidualnymi zdolnościami specjalnymi wyprowadzane ataki połączymy w brutalne kombinacje ciosów dotkliwie odczuwalne na skórze przeciwników. Dokonamy własnych wyborów, by ukształtować bieg historii i ostatecznie dotrzeć do różnych zakończeń.

Data premiery Mayhem Brawler została zaplanowana na sierpień 2021 roku na komputerach PC (Steam). Gra ma ukazać się jeszcze w tym roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.