Gra Square Enix wprawdzie zaliczyła lekki falstart, jeśli chodzi o pierwsze materiały, z każdym kolejnym update’em wygląda coraz ciekawiej.

Teraz szykujemy się na betę, która rozpocznie się 7 sierpnia. Druga tura prezentacji gry o nazwie War Table ujawniła, że gracze będą testować przede wszystkim rozgrywkę we fragmencie fabuły oraz misje superbohaterskie – które można rozgrywać ze znajomymi lub sztuczną inteligencją. Będzie można się wcielić w Iron Mana, Czarną Wdowę, Hulka i Ms. Marvel.

Co ciekawe, pierwszym herosem dodanym po premierze zostanie Clint Barton a.k.a. Hawkeye. Udostępniono także jego pierwszą prezentację:

Przypominamy, że pierwsza tura betowania będzie tylko dla posiadaczy preorderów z PS4 i odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia. Następnie – pomiędzy 14 a 16 sierpnia – pograć może każdy posiadacz Playstation 4 oraz preorderowcy na PC i Xbox One. Pomiędzy 21 a 23 sierpnia pojawi się zaś wreszcie otwarta beta dla każdego – tuż przed premierą 4 września, która nastąpi równocześnie na wszystkich wymienionych platformach. A poniżej pełny stream z lipcowego War Table: