Nabywcy Marauders w przedsprzedaży będą mogli spróbować swoich sił w grabieżach statków kosmicznych niebawem – tuż po długim weekendzie, w formie zamkniętej alfy.

Stworzony przez studio Small Impact Games i wydawany przez Team17 looter shooter (o którym już wspominaliśmy) obiecuje nam strzelanie w kosmosie, kosmiczne abordaże i rozgrywki w układzie PvPvE. Nabywcy gry w przedsprzedaży już teraz dostaną dostęp do wersji alfa (4-9.05.2022 r.), w niedalekiej przyszłości, latem tego roku, wezmą także udział w testach wersji beta. Marauders we wczesnym dostępie mamy zobaczyć jeszcze w 2022 r. W potyczkach w diesepunkowym kosmosie weźmie udział do 16 graczy (w zespołach do 4 osób), którzy skupią się na pozyskiwaniu zasobów z cudzych statków…

&

Środowisko gry wrzuci nas w konflikt wymuszany przez podupadającą Ziemię, która skłoniła ludzi do kosmicznej ekspansji, przetrwania, zdobywania zasobów i strzelania pośród gwiazd. Walki będą toczyć się zarówno na pokładach pojazdów kosmicznych jak i pomiędzy statkami.