Raperzy i gry piksel artowe w stylistyce horroru SF idą w parze. Projekt gry M.E.A.T. w który zaangażowany jest Wojciech Zawadzki, znany również jako Słoń osiągnął swój cel zbiórki w zaledwie 48 godzin (80 000 zł).

Dziś kończy się kampania w serwisie Wspieram.to, która przyniosła do tej pory kwotę przekraczającą 190 000 zł – ponad dwukrotnie więcej niż podstawowy cel. Wszystko to za sprawą ponad 2105 wspierających zbiórkę, którzy chętnie decydowali się na wersję pudełkową (z blend tape’em Słonia lub książką), jak i tańsze wersje cyfrowe.

Kampania osiągnęła pułap 185 000 zł, co oznacza m.in. większy zestaw uzbrojenia, bossów w każdej z lokacji, pięć ukrytych questów z legendarnymi przedmiotami, książkę w twardej oprawie oraz plakat dołączony do każdego zamówienia pudełkowej gry. Do ostatnich chwil kampanii ważą się losy ostatniego progu, który obiecuje wydłużenie rozgrywki w głównym wątku o dwie godziny i jeszcze jedną godzinę obocznych wydarzeń.

Całemu zespołowi Trippin Bears gratulujemy sukcesu i oczekujemy gry równie co najmniej równie emocjonującej, jak kampania na Wspieram.to. Premiera już w listopadzie 2020 r.

Aktualizacja: Finalna kwota zbiórki to 194 142 zł.