Zanim wyrzucisz kolorowe fatałaszki swojego nastolatka/nastolatki do śmieci – sprawdź ile kosztują. Kolekcja opracowana pod szyldem znanej marki odzieżowej Louis Vuitton, a inspirowana światem League of Legends zadziwia… ceną.

Nie będę wnikał w popularność postaci lansowanych na koszulkach, jak Qiyana (odziana w prestiżową skórkę), ani zasadności ubierania się w wizerunki wirtualnych bohaterów. To jasne, że każdy ma swoje inspiracje i swoich ulubieńców i wyda na kolekcjonerskie gadżety setki zarobionych monet w dowolnej walucie. Tym razem mamy jednak do czynienia z połączeniem dwóch marek – jednej popularnej, wywodzącej się ze świata gier free to play, drugiej – ekskluzywnej, adresowanej do posiadaczy zasobnych portfeli.

Jak łatwo się domyślić – koszulki z nadrukami od Louis Vuitton nie na leżą do tanich, cena katalogowa wersji z wizerunkiem Qiyany (w prestiżowej skórce) to wydatek rzędu 2500 zł, a za kurtkę z owczej skórki zapłacimy jakieś… 215 000 zł. Niewiele tańsza jest bluza z suwakiem – na którą trzeba wydać jakieś 9000 zł. Cóż, za ekskluzywny look trzeba zapłacić. Całość kolekcji można przejrzeć i zamówić w tym miejscu. Ja bym jednak był za opcją samodzielnego wykonania wprasowanek bądź pomazania sobie spodni we wzorki…