Wydawca All in! Games oraz deweloperzy 2BIGo przy wsparciu ARP Games zapraszają do kooperacyjnej gry imprezowej opowiadającej o drwalach wykonywujących ciężką pracę.

Szalony wyścig z czasem oraz wszechobecna przyroda krzyżująca plany to tylko niektóre z przeszkadzajek zawartych w Lumberhill. Wskoczymy w totalny chaos, próbując realizować wyznaczone cele w trybach kooperacji, PvP lub solo. Na ponad 50 poziomach w grze mierzymy się z groźnymi pożarami, złowrogimi piratami, wygłodniałymi rekinami czy irytującymi małpami, odblokowując przy okazji nowe postacie i niebywałe światy. W każdym z leveli czeka na nas mnóstwo zadań do wykonania. Przykładowo, musimy porąbać i przynieść określone gatunki drewna do tartaku lub wprowadzić swobodnie biegające zwierzęta do zagrody. Jeśli mamy ochotę na kolejne wyzwania – dostarczy je nam tryb PvP. Połowa graczy bowiem wykonuje swoje misje wcielając się w drwali, a druga połowa zamienia się w zwierzęta, pragnące zepsuć ich wysiłek włożony w wymagającą pracę.

„Lumberhill obejmuje wszystkie rzeczy, które lubimy i kochamy w grach – jest zabawnie, kolorowo, uroczo, a czasem po prostu śmiesznie.” – deweloperzy 2BIGo

Data premiery gry została zaplanowana na 13 czerwca 2021 roku na komputerach PC (Steam). Twórcy Lumberhill mają również w planach wydanie gry na konsoli Nintendo Switch.