Niewiele ponad tydzień dzieli nas od premiery gry z kłodami na Switchu – co oznacza, że 2BIGo, ARP Games i All in! Games są niemal gotowi, by usłać nam leśne dróżki trocinami.

Symulator życia drwali niebawem rozgości się na przenośnych konsolach Nintendo, a to oznacza, że chwycimy za Joy-Cony, by wyrąbać nieco (wirtualnych) lasów, rozpocząć poważną karierę leśnego drwala, albo skupić się na budowaniu (drewnianych) mostów i podobnych atrakcjach (ucieczki przed dinozaurami, ratowanie pand, potyczki z piratami, przemykanie wśród deszczu meteorytów). Można grać parami, a nawet podwójnymi parami – co oznacza do czterech drwali na jednej kanapie. W programie rozrywek jest także tryb wyzwań na czas, wykradanie jaj dinozaurom, poskramianie natury. Przewidziano również tryb rywalizacji, co oznacza wspólne naprzykrzanie się sobie nawzajem, batalie flanelowych koszul na siekiery.

Przedsprzedaż gry na Switcha rusza 8.04.2022 r., sugerowana cena detaliczna – 50 zł (do dnia premiery możemy liczyć na 34-procentową zniżkę, dotyczy również wersji na PC/Steam).