Bo tak się najczęściej dzieje z informacjami, które wskazują na różnorodne przeceny, tańsze oferty i wszelkiego rodzaju cyfrowe dobra, które można nabyć za grosze, oszczędzając tym samym na chociażby zimne piwko. Ale do rzeczy!

Na GOG-u do 20 kwietnia włącznie gry takie jak Risen, Risen 2: Dark Waters oraz Risen 3: Titan Lords będą dostępne z rabatem sięgającym 75%! Klikasz w link, wydajesz nieco ponad 32 zł i momentalnie cała trylogia ląduje na Twojej wirtualnej półce. Warte podkreślenia jest to, że pierwsza część to nieco leciwa produkcja, obchodząca swoje 11 urodziny, więc nawet jeśli nie dysponujesz najnowszymi podzespołami w komputerze, bez większego problemu odpalisz ją chociażby na sprzętach z Windowsem 7 na pokładzie. To jednak nie koniec dobrych wiadomości!

Okazuje się, że Steam również nie próżnuje i do serii Risen dorzuca inne gry wydane przez THQ Nordic, jak chociażby ELEX czy Gothic Universe Edition. Promocje Midweek Madness sięgają tam nawet 80%! Pamiętaj jednak, że w drugim przypadku sprzedażowe combo kończy się dzisiaj. Jeśli więc jesteś fanem wspomnianych wyżej produkcji, nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Jutro będzie już za późno.