Niezbędny do utrzymania pokoju na świecie Garnek Złota, zostaje skradziony przez złoczyńców z sekretnej Świątyni Koniczyny.

Tylko dzielny Lorcan The Leprechaun – główny bohater gry, może uporać się z zagrożeniem i uratować świat przed katastrofą. Platformówka 3D angielskiego studia Hillcrest Games przeprowadzi graczy przez wiele niesamowitych miejsc uniwersum. Zajmiemy się przede wszystkim zbieraniem mistycznych i pożądanych złotych koniczyn oraz przywróceniem równowagi na świecie. Według twórców, nigdy nie znudzimy się ogromną różnorodnością unikalnych poziomów zawierających rozległe obszary otwartego uniwersum, eksploracją otaczającego nas środowiska, a także liniowymi wyzwaniami do pokonania. Biegamy, skaczemy, nurkujemy, kręcimy się i podróżujemy po odległych krainach poznając interesujące postacie i stworzenia pochodzące z różnych zakątków niezgłębionego świata.

„Po zdobyciu doświadczenia i większych umiejętności w branży w zakresie opracowywania, optymalizacji i dostarczania gier, uruchomiliśmy projekt od zera w 2018 roku. Tworzenie gry do tej pory było pracą z miłości. Co wykonywaliśmy niestrudzenie w weekendy. Jednak nadszedł czas, aby przenieść ten projekt na wyższy poziom!” – deweloperzy Hillcrest Games

Data premiery Lorcan The Leprechaun została zaplanowana na 2022 rok na komputerach PC (Steam). Hillcrest Games zamierza w przyszłości wydanie gry na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch.